10 naujų 2019 m. pavasario kvepalų

Naujienos

Nuo ryškių citrusinių natų ir subtilaus kvapo iki drąsių ir sodrių gėlių kvapų – naujieji pavasario kvapai yra drąsūs ir ryškūs. Vogue siūlo 10 geriausių kvepalų, kurie tikrai jums patiks.

Chanel

Dalase Gabrielle Chanel gavo Neiman Marcu mados apdovanojimą už 1957 m. kvapą iš Les Exclusifs kolekcijos – tai puikus muskuso aromatas, papildytas bergamočių, nerolio, kedro ir medaus natomis. 

Chanel kvepalai

Jo Malone London

Kiekvienas Jo Malone London naujosios kolekcijos Wild Flowers & Weeds kvapas yra tikrai puikus, tačiau mūsų mėgstamiausias yra Willow&Amber: subtilus medžio aromatas, puikiai tinkantis pavasariui.

Gucci

Naujausioje Gucci Guilty kolekcijoje Eau De Parfum For Her derinami citrusinių ir gėlių kvapai su pačiulių ir gintaro natomis. Tai moteriškas ir traukiantis aromatas. 

kvepalai

Atelier Cologne

Drąsūs citrusiniai kvapai, kurie akimirksniu primena saulėtus kraštus. Atelier Cologne’s Pacific Lime kvepaluose juntamas žaliosios Meksikos citrinos, Italijos citrinos, Filipinų kokoso, Amerikos mėtos ir Kinijos eukalipto natos.

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez For Pure Musc kvapas pasižymi jazminų, apelsinų žiedų, muskuso, kašmyro, gintaro ir pačūro natomis. Tai itin elegantiškas aromatas.

kvepalai

Miller Harris

Miller Harris Violet Ida pagamintas vanilės ir gintaro pagrindu. Tai klasikinis, brandus kvapas. 

Tiffany & Co.

Tiffany & Co. Sheer Eau De Toilette yra elegantiškas, moteriškas kvapas su gėlių, su juodųjų serbentų, rožių natomis. Idealiai tinka saulėtoms pavasario dienoms.

YSL

Drąsūs, seksualūs ir priklausomybę keliantys YSL Black Opium Intense turi absento, juodosios kavos, jazmino ir vanilės natų. Puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta palikti didelį įspūdį.

YSL kvepalai

Tom Ford

Tom Ford“ „Jasmine muskus“ – tai naujoji muskuso pavasario kolekcija. Gelių ir prieskonių natos, maišytos su jazminais, kvapiąja kananga, vanile – grožis ir subtilumas viename aromate. 

Maison Francis Kurkdjian

Naujas „Maison Francis Kurkdjian“ kūrinys yra tSilver Edition ir Gold Edition. Jie turi kadagių uogų, muskato riešutų, koriandro, muskusų, gintaro medžių ir vanilės natų. Gold Edition yra sunkesnis muskuso ir vanilės mišinys – jausmingas aromatas pavasariui.

Taip pat skaitykite