15 geriausių vasariškų moteriškų kvepalų

Prabangūs prekių ženklai

Mes visi ruošiamės vasarai – traukiame palaidines, šortus ir sukneles. Pagaliau atėjo metas atsikratyti sunkiais švarkais. Kartu su vasara keičiame savo stilių, kodėl neturėtume rinktis ir vasaros sezonui skirtų kvepalų? 

Pateikiame ryškiausius vasaros kvapus.

Geriausi vasariniai kvepalai

Jo Malone Jo Loves Mandrine

Nenuostabu, kad Jo Malone atsidūrė šiame sąraše. Jie turi geriausių kvepalų, esančių rinkoje. Šie kvepalai turi citrusinį aromatą, kuris akimirksniu primins jums vasaros šilumą.

Derek Lam 10 Crosby Silent St. Eau De Parfum

Derek Lam turėjo labai savotišką viziją. Jis įsivaizdavo mergaitę, vaikščiojančią gatve ir ieškančią pasitikėjimo savimi. Jis norėjo, kad šis jausmas būtų užfiksuotas kvepaluose – juose yra gėlių, gaivumo aromatas, taip pat muskuso pėdsakai. Puikiai tinka saulėtam sezonui! 

Atelier Cologne Clementine California Cologne Absolue Pure Perfume

Kvapas rėkte rėkia apie saulėtus Kalifornijos paplūdimius. Kai pasipurškiate šiais kvepalais, pirmas dalykas, ką pajusite – tai citrusų gaiva su kadagio aromatu ir mandarino natomis. Taip pat juntami anyžiai, sandalmedis ir pipirai. Tai tropinis kvapas, tinkantis tiek vyrams, tiek moterims. 

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock Eau De Parfum

Kvapas, skirtas kavos mėgėjams. Nieko nėra geriau, kaip pabusti nuo stiprios kavos aromato? Dabar įsivaizduokite kavos aromato kvepalus. Puodelis espresso – tai, ko reikia kiekvienam! Kavos kvapas, susimaišęs su vanile ir apelsinų žiedų natomis – tikras vasaros kvapas.

Tom Ford Soleil Blanc Eau De Parfum

Pagalvokite apie švelnias vasaros naktis. Būtent tai yra paslėpta šiame kvepalų buteliuke. Puikus gėlių ir gintaro derinys – šie Tom Ford kvepalai patiks visiems.

Christian Dior Poison Girl Eau de Parfum

Šis sąrašas nebus baigtas, jei jame nebus ko nors iš Dior kolekcijos. Kai išbandysite šį nuostabų aromatą, susižavėsite. Tai kvapas, kuris išryškina moters drąsą ir seksualumą – moteriai, kuri žino, ko nori. Aromate galima aptikti Venesuelos pupelių ir apelsinų pėdsakų.

CK One Summer

Kai galvoju apie vasarą, iš karto įsivaizduoju pakrantėje kabantį hamaką, gerą knygą ir šaltą mojito. Gali būti, kad negalėsite visuomet gurkšnoti mojito, tačiau jį tikrai užuosite šiame aromate. Šie kvepalai tikrai nukels jus į nuostabų kurortą. Jei to nepakanka, tikrai mėgausitės mojito, prinokusių guavų ir kedro medžio aromatu. 

Caudalie, Rose de Vigne

Įsivaizduokite rožyną ankstų rytą. Jos apsuptos kitų krūmų, o žvelgiant į priekį matote mišką. Dabar įsivaizduokite viską kvepalų buteliuke – būtent toks yra šis aromatas. 

Liz Earle, Botanical Essence

Šis rausvųjų pipirų, bergamočių, damasko rožių ir sandalmedžio kvapų mišinys yra tikras elegancijos aromatas. Privalote jį išbandyti, jei jums patinka gyvenimo prieskoniai.

Marc Jacobs, Daisy

Jei jums patinka vaisių, gėlių ir saldūs kvapai – šis kvapas skirtas jums. Tai yra nauja Marc Jacobs originaliųjų Daisy kvepalų versija. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite pasipurškę – tai didžiojo greipfruto aromatas. Taip pat galima užuosti peonijų ir kedro medžio aromato. Visa tai – gražiame, rausvame kvepalų buteliuke. 

Jo Malone Nashi Blossom

Kaip jau pasako pavadinimas, šio subtilaus Jo Malone kvapo centre – Nashi žiedai. Tikriausiai tai pirmas aromatas, kurį pajusite atkimšę buteliuką. Taip pat galima užuosti citrusus, subtilias muskuso natas. Taip nuostabus vasaros kvapas.

Marc Jacobs Rain

Šis Marc Jacobs kvapas primins jums apie malonią vasaros šilumą. Tai yra naujas „Marc Jacobs“ kolekcijos pavyzdys, įamžinanti vasarą. Jei jums patinka gaivaus vandens kvapas, turėtumėte išbandyti šį aromatą. 

Gucci Flora Garden Collection

Gucci sukūrė nuostabų gėlių kvapą su magnolijų nata, kad galėtumėte jaustis lyg pievoje gėlių. Taip pat pajusite citrusinių žiedų, sandalmedžio, frezijos ir šilto šokolado aromatą. 

Victoria’s Secret Love Is Heavenly

Kaip visuomet, Victoria‘s Secret siūlo kažką seksualaus, o šie kvepalai taip pat nėra išimtis. Jei pakuotė ir neskatina įsigyti produkto, jus užburs šis gėlių ir muskuso mišinys. 

Dior La Colle Noire

La Colle Noire pagaminti gėlių pagrindu. Christianas Dioras 1951 m. įsigijo Chateau de la Colle Noire ir visuomet vertino ramybę, kurią juto iš sodo, kuriame augo Rode de Mai gėlės. Nenuostabu, kad jų kvapas įamžintas ir šiame aromate. 

Pateikėme 15 puikių, vasarai tinkančių aromatų kiekvienas iš šių kvapų turi išskirtinį aromatą, kuris pritraukia dėmesį. Išbandykite ir pasirinkite savo vasaros aromatą. 

Taip pat skaitykite