20 populiariausių prabangių batų 2019 m.

Prabangūs prekių ženklai

Visi pastebi barus. Galbūt todėl tiek daug žmonių stengiasi palepinti save prabangia, įspūdį darančia batų pora. Brangūs batai šiandien kainuoja gana pigiai, tačiau atrodo nuostabiai. Jie pabrėžia aprangos stilių ir turi viską, ko reikia stileivoms. 

Vienas svarbus faktas, kurį, pasak interneto svetainės Medicaldaily.com, reikėtų žinoti, yra tas kad galima apibūdinti asmens psichologinę charakteristiką pagal batų pasirinkimą. Kanzaso universiteto mokslininkai nustatė, kad pagal avalynę galima nustatyti žmogaus pajamas, lytį, amžių ir politines pažiūras, netgi kai kuriuos asmenybės bruožus. 

Kadangi batai transliuoja tokią stiprią žinutę, suprantama, kad žmonės, norintys padaryti gerą įspūdį, yra pasirengę išleisti tūkstančius dolerių aukščiausios klasės avalynei, sukurtai populiariausių dizainerių, tokių kaip Balmain, Gucci ir Jimmy Choo. Nors tokia dizainerių kurta avalynė nėra pasiekiama vidutiniam vartotojui, ji yra siekiamybė. Žmonės, kurie negali sau to leisti, dažnai planuoja juos pirkti pasiekę finansinius tikslus. 

Apžvelkime batus, skirtus vyram ir moterims, kurie yra idealus pasirinkimas „turtingiesiems“. 

STILINGIEJI IR MYLIMI JIMMY CHOO BATAI MOTERIMS

Batų kūrėjas Jimmy Choo yra avalynės mados legenda. Dabar jam jau 69 metai ir jis gyvena Londone. Kaip rašoma Wikipedia.com, dizaineris gimė Malaizijoje 1948 metais. Įdomus faktas, kad tikroji dizainerio pavardė yra Chow, tačiau gimimo liudijime ji buvo įrašyta neteisingai.

Choo savo karjerą pradėjo dar būdamas berniukas, vos sulaukęs vienuolikos metų. Šiandien jis bendradarbiauja su Vogue redaktore Tamara Mellon, kad Jimmy Choo Ltd. batai būtų populiarūs visame pasaulyje.

Dizainerio kuriame batai pagaminti iš puikių audinių, klasikiniais, aukštais kulnais, kurie vizualiai prailgina kojas. Vidutinė batelių kaina – du tūkstančiai dolerių.

ROGER VIVIER – PRABANGA IR PATOGUMAS

Roger Vivier siūlo puošnius klasikinius batelius, sandalus ir sportbačius. Moteris gali jaustis patogiai ir atrodyti puikiai. Kristalais inkrustuotos šlepetės pasirodė ir Vogue puslapiuose. 

Remiantis oficialiu (ir, beje, labai elegantiško stiliaus) Rogervivier.com internetinius puslapiu, 2018 m. pavasario/vasaros kolekcija spinduliuoja „gyvenimo džiaugsmu“. Internetiniame puslapyje kainos nėra pateikiamos, tačiau yra nurodytos pardavimo vietos. Už šios kompanijos pagamintą batų porą vidutiniškai teks sumokėti apie 700 dolerių. Tiek vertas komfortas, sujungtas su aukštąja madą.

GEIDŽIAMI MANOLO BLAHNIK BATAI

Pakalbėkime apie Manolo. Ar atsimenate epizodą iš serialo Seksas ir miestas, kai Carrie (kurią vaidina Sarah Jessica Parker) buvo apiplėšta ir kažkas pavogė jos Manolos batus? Ji siekė susigrąžinti juos, nes tai buvo mėgstamiausia jo batų pora, tačiau pastangos buvo nesėkmingos. 

Manolo Blahnik yra toks geras batų dizaineris, kad Vogue redaktorė, Anna Wintour dėvi tik jo batus. Remiantis Telegraph.co.uk internetine svetaine, Manolo mano, kad Anna yra „dieviška“.

Manolo kūriniai, kaip ir pats jų autorius, turi savo charakteristiką. Kūrėjas toks rafinuotas, kad paprastai dėvi pirštinaites siekdamas apsaugoti rankas nuo mikrobų. Jis mėgsta piešti batų eskizus, ieškoti mūzų popkultūroje, kuri įkvepia jį kurti patrauklius aukštakulnius, aulinukus ar batus lygiu padu. Rihanna buvo viena iš tų mūzų ir bendradarbiavo su Manolo įvairiuose projektuose.

UNIKALŪS BERLUTI BATAI

Šie itin brangūs batai nėra skirti tik moterims. Vyrai taip pat gali juos įsigyti, o daugumai vaikinų Berluti batai tampa jų statuso simboliu. Šiai kompanijai vadovauja Rusijos supermodelio Natalijos Vodianovos partneris Antoine Arnault. Jis yra ir LVMH verslo imperijos įpėdinis (kartu su savo seserimi). 

Kuo ypatingi Berluti batai? Dauguma jų dažyti unikalia technologija, vadinama „patina“ ir ši apdaila suteikia jiems išskirtinumo bei prestižo. Remiantis Berluti.com, Maison Berluti naudoja įvairius balinimo ir dažymo būdus, kad apdorotų odą ir suteiktų poliruotą išvaizdą.

Vyrai, kurie nori unikalios batų apdailos ir tradicinių linijų, vertina šios bendrovės, įkurtos 1895 m. Italijoje, dizainą. 

PUIKŪS J. P. TODS LOAFERS BATAI

Tai klasikiniai batai. Juos mėgsta daugybė įžymybių, įskaitant Bella Hadid ir Amal Clooney. Vyrams taip pat tinka šios gerbiamos Italijos kompanijos dizainas. Tiems, kurie ieško patogumo ir statuso, puikiai tinka šie minkšti ir kartu prabangūs batai. Remiantis Wikipedia.com, kompanijai vadovauja Filippo Della Valle, pradėjęs kurti avalynę būdamas dvidešimties. Dabar Tods batai yra perkami visame pasaulyje – Honkonge, Europoje, Amerikoje ir kitose įvairiose pasaulio vietose.

Kiek kainuoja šie prestižiniai batai? Kainos skiriasi priklausomai nuo stiliaus, tačiau Gommino mokasinai moterims kainuoja apie keturis šimtus dolerių. Tods nėra brangiausi batai sąraše, tačiau jie labai populiarūs vadinamo „elito“ tarpe.

NESIBAIGIANTIS YEEZY POPULIARUMAS

Kodėl Yeezy batai tokie brangūs ir juos taip sunku gauti? Taip yra dėl Yeezy prekės ženklo savininko, Kanye West, populiarumo. Jis yra labai populiarus, nors ir garsėja skandalais, tačiau jo talentas ir unikalus mąstymas padeda išlaikyti Yeezy mados ir avalynės ženklo sėkmę. 

Kaip teigiama NYdailynews.com svetainėje, Yezzy batai verti tos sumos, nes yra itin patogūs. Yezzy Boost 350 tikriausiai yra populiariausi sportiniai batai, juos galima įsigyti internetu už daugiau kaip keturis šimtus dolerių. Problema ta, kad jų beveik niekada nėra sandėlyje. Žmonės spekuliuoja šiais batais ir kai kurie paverčia tai į didžiulį pelną.

POPULIARIEJI NIKE AIR JORDANS

Žmonės myli Air Jordans. Tikrąja šio žodžio prasme. Daugybė vyrų ir moterų kaip pamišę kolekcionuoja Nike krepšinio batelius. 

Tai brangus hobis, tačiau kaina nesustabdo Air Jordan gerbėjų – jie ir toliau ieško rečiausių Jordan modelių ir grumiasi, kad tik juos galėtų įsigyti.

Remiantis Financeonline.com, kai kurie modeliai kainuoja itin dideles sumas. Pavyzdžiui, Air Jordan 12 sportbačiai buvo parduoti už 104 tūkst. JAV dolerių, o Air Jordan 12 OVO – už 100 tūkst. JAV dolerių.

MIU MIU – VINTAŽO IR MODERNIZMO MIŠINYS

Miuccia Prada pelnė šlovę, kai subtiliai apjungė vintažą ir modernaus dizaino elementus ir pavadino tai Prada. Miu Miu yra Prada dukterinė įmonė, o jos kuriamos avalynės stiliui tikrai netrūksta vaizduotės ir originalumo. 

Wikipedia.com rašo, kad Miu Miu buvo įkurta Milane, 1993 m. Miuccia šeimos nariai švelniai vadino Miu Miu, todėl ir buvo pasirinktas toks pavadinimas.

Šio prekės ženklo batai – drąsūs. Tai nėra saugus pasirinkimas. Tai – rimta mada. Žmonės, kurie supranta madą, garbina Miu Miu drabužius ir batus. Jie žino, kad tokie pat stileivos kaip jie, atpažins jų dėvimą dizainą. Šio prekės ženklo ilgaauliai sportbačiai kainuoja apie tūkstantį dolerių. Aukštakulniai, lygiapadžiai ir aulinukai – dar daugiau. 

TIKROJI AMERIKOS DVASIA – STUART WEITZMAN KŪRINIUOSE

Stuart Weitzman gimė 1941 m. ir būtent jis Amerikoje įkūrė šią avalynės gamybos kompaniją. Šiuos batus dievina popkultūros dievaitės, tokios kaip Taylor Swift ar Beyoncé. Įmonė garsėja ir gaminių kaina. Atlikau šiokį tokį tyrimą internete. Kadangi Stuart Weitzman iš savo batų verslo sukaupia nemažą sumą pinigų, kad galėtų mokėti devynis su puse milijono dolerių už retą pašto ženklą, spėju, kad jo kuriami batai taip pat turėtų nemažai kainuoti. Internete galima rasti porą už 400 dolerių – kainos ne didesnės nei kitų šiame sąraše esančių batų. Praėjusiais metais Weitzman pardavė kompaniją Coach įmonei ir už tai gavo nemenką pinigų sumą.

POPULIARUMO VIRŠŪNĖJE – GUCCI

Gucci visada smagiai nuteikia. Tai beprotiškas, itališkas stilius. Atnaujintas Gucci prekės ženklas yra išties įdomus. Aš mėgstu stebėti gatvės madą. Ką dažniausiai pastebiu – Gucci sportinius batelius. Šie batai tikrai atkreipia dėmesį, o žmonės jų nori.

Štai kodėl Gucci, dabar vadovaujama talentingo ir ekscentriško dizainerio Alessandro Michele, kurti batai gali kainuoti 700 dolerių. Šis prekės ženklas neabejotinai dar yra populiarumo viršūnėje. 

CHRISTIAN LOUBOUTIN IR JŲ BEPROTIŠKI RAUDONI PADAI

Dar vienas batų prekės ženklas, kurį tiesiog dievina moterys. Christian Louboutin batai išsiskiria savo prabangiu prancūzišku stiliumi ir raudonais padais. Paryžiuje įsikūrusi Laboutin kompanija nebijo kurti drąsaus stiliaus ir pasakiško dizaino elementų. Nors medžiagų pasirinkimas paprastas, tačiau tikrai rafinuotas. 

Šie bateliai į madą grįžo 1990 m. Aukštakulnių kaina prasideda nuo tūkstančio dolerių. Stilingesni, daugiau papuošimų turintys kūriniai yra labai brangūs.

LOUIS VUITTON BATAI – PADĖTIES SIMBOLIS

Dauguma žmonių žino „Louis Vuitton“ prekės ženklą. Jo pripažinimas visame pasaulyje yra tiesiog pavydėtinas. Aukštosios mados LV batai pardavinėjami agresyviai. LV prekės ženklo modeliai, pavyzdžiui, Jaden Smith, Louis Vuitton prekės ženklą laiko neatsiejamu nuo šio tūkstantmečio vartotojų.

Pasak oficialaus Louisvuitton.com tinklalapio, itin spalvingi ir nuostabūs Fireball Ankle Boots, skirti moterims, pardavinėjami už du tūkstančius dolerių. Šio dizaino batai švelniai asmenybei netinka. Tie, kurie nori pasauliui parodyti, kad gali sau leisti LV batus, renkasi ir kitus aksesuarus, pavyzdžiui, aukštosios mados rankines.

STELLA MCCARTNEY BATAI TINKA IR VEGANAMS

Stella McCartney, Paul McCartney dukra, stengiasi išlįsti iš įžymaus tėvo šešėlio. Ji puiki dizainerė ir savo šlovė pelnė pati. Dizainerė siūlo moteriškus batus, kurie tinka ir veganams. Batams, sportiniams bateliams ir rankinėms pagaminti naudojama dirbtinė oda, kuri atrodo panaši į tikrą odą. Aukščiausios kokybės avalynės nišoje nenaudoti odos – rizikingas verslo sprendimas, tačiau Stellai jis atsipirko. Jos prekės ženklas tikrai sėkmingas.

Pasak Stellamccartney.com, Stella bendradarbiauja su Adidas. Sportiniai bateliai yra labai modernūs ir kainuoja apie du šimtus dolerių. Kiti kūriniai kainuoja gerokai daugiau. 

STILINGIEJI ALEXANDER MCQUEEN BATAI

Jei vertinate tikrąjį stilių, o jūsų biudžetas yra beveik neribotas, rinkitės Alexander McQueen kūrinius. Po Alexander McQueen  mirties šį prekės ženklą dabar prižiūri Sarah Burton. 

Pasak Alexandermcqueen.com“, šio prekės ženklo moteriški batai, pvz., Cage Sandal, kurie puikiai dera prie trumpesnės suknelės, kainuoja daugiau nei 700 dolerių. Kiti moteriški batai kainuoja gerokai daugiau nei tūkstantį dolerių. Batams pagaminti naudojama plona medžiaga, sagtys, aukšti kulnai – tai brangus, tačiau labai stilingas pasirinkimas, puikiai tinkantis drąsioms asmenybėms. 

SALVATORE FERRAGAMO BATAI IŠRINKTIESIEMS

Tokios moterys kaip Oprah, kuri, darydama karjerą, įveikė visas įmanomas kliūtis, lepina save Italijos mados namų Salvatore Ferragamo kūriniais. Galbūt ir jūs norite?

Salvatore Ferragamo gimė 1898 m. birželio men. ir mirė 1960 m. vasaros pabaigoje. Šis italas įkūrė įspūdingus mados namus, prieš tai supažindino Holivudo garsenybes su tobulos aprangos sąvoka. 

Šio prekės ženklo gaminami batai yra kūrybiški ir techniški. Ferragamo pradėjo batų kulnų įvairovės erą. Šiandien jo kompanija yra populiari tarp tų, kurie pakankamai turtingi, nes klasikinio stiliaus bateliai kainuoja apie 600 dolerių – tai solidi investicija į kokybę ir stilių.

VISŲ ATPAŽĮSTAMI WALTER STEIGER BATAI

Ši Prancūzijos moteriškų ir vyriškų batų gamyba užsiimanti kompanija siūlo europietišką avangardo stilių. Bendrovė žinoma dėl aukštakulnių, kurie labai skiriasi nuo kitų batelių aukštu kulnu. Šie batai nėra pigūs, tačiau tikrai įsimintini. Nors kompanija prancūzų, ji buvo įkurta Šveicarijoje 1932 metais. Remiantis En.wikipedia.org, bendrovę įkūrė Walter Steiger, Sr.

Walter Steiger bendradarbiavo su įspūdingais mados dizaineriais ir mados namais, įskaitant Calvin Klein, Oscar de la Renta ir Ungaro. Už batelius išlenktais kulnai teks sumokėti apie 600 dolerių. 

JOHN FLUEVOG – POPULIARIAUSI ROKO ŽVAIGŽDŽIŲ BATAI

Pasak „Fluevog.com“, batų dizaineris Johnas Fluevogas daugiau nei keturis dešimtmečius gamina įdomią ir unikalią avalynę. Savo darbus jis pradėjo Vankuveryje, Kanadoje, 1970 m., vėliau tapo batų parduotuvės Fox & Fluevog partneriu. Oficialiame „Fluevog“ tinklapyje galima rasti kai kuriuos savo batų modelius dar nuo 70-ųjų, ir jie tikrai lenkia laiką. Vienas iš pavyzdžių – The Pilgrim, turintys T formos dirželį ir smailų priekį.

Šiuos batus labai mėgsta rokeriai, pavyzdžiui, buvęs Smashing Pumpkins“ bosistas ar dainininkė Melissa Auf De Maur. Fluevog batai yra puikios kokybės, o šiuo metu laukinio stiliaus Watusi modelis (moterims) kainuoja nuo 399 Kanados dolerių. 

CHANEL – VISADA MADINGA

Karl Lagerfeld – amžinasis Chanel variklis. Jis – mados pasaulio legenda, Chanel prekės ženklo įkūrėjas. Moterys, norinčios Chanel įvaizdžio, gali rinktis iš didžiulės drabužių ir avalynės pasiūlos. Tai autentišką, prancūzišką stilių turintys kūriniai, galintys didžiuotis gerbėjais, kurie dievina viską, ką išleidžia Chanel mados namai. Chanel yra labai brangus prekės ženklas. Labai.

Kaip pateikiama Chanel.com puslapyje, trumpo ėriuko odos batai kainuoja 15 tūkst. JAV dolerių. Paprasti sandalai – apie tūkstantį. Prie kai kurios avalynės rašoma, kad „kaina pateikiama pagal pareikalavimą“ ir mes žinome, kad tai reiškia milžinišką sumą.

TOM FORD – VYRŲ DIZAINO IKONA

Tom Ford žino, ką padaryti, kad vyras pasijustų supermenu. Jo kūriniai išsiskiria susiuvimu ir savitu stiliumi – kostiumai atrodo tikrai įspūdingai. Prekės ženklas siūlo ir batus, aksesuarus, makiažo priemones bei kvepalus. Tom Ford yra daugelio vyrų pagrindinis stiliaus simbolis – drąsus ir savimi pasitikintis. Tokie yra ir jo gaminiai. 

Kaip pateikiama Tomford.com internetinėje svetainėje, Wilson Chelsea vatai vyrams, kainuoja 1590 JAV dolerių. Crystal Embroidered Slingbacks“ moterims kainuoja 2990 JAV dolerių. Šis avalynės ženklas yra šiuolaikiškai prabangus. 

PUOŠNIEJI BALMAIN

Balmain yra prekės ženklas, kuriam vadovauja dizaineris Olivier Rousteing. Jis yra prancūzas, gimęs 1986 m. ir yra vienas jauniausių mados dizainerių. Balmain dizainą galima pavadinti „puošniu sunkumu“. Tai tarsi labai gražūs šarvai.

Balmain batai ir drabužiai atrodo šiuolaikiškai, tačiau pasižymi retai matomomis puošmenomis. Kai kurie atrodo tarsi paimti iš viduramžių karaliaus ar karalienės. Kiti labai tinka naktiniam klubui. Kim ir Kanye dievina Balmain. Moteriški batai kainuoja daugiau nei tūkstantį dolerių, tačiau jie tikrai yra mados bangos viršuje.

Taip pat skaitykite