Estee Lauder

Įdomybės

„Estee Lauder“ Inc. – įkūrėja

Įkurta: 1946

„Nepasiekiau to vien tik svajodama ar galvodama apie tai. Pasiekiau darydama.“-Estee Lauder

Estee Lauder sukūrė kosmetikos imperiją remdamasi principu „Nėra negražių moterų, tik savimi nesirūpinančios moterys.“ Įtikindama tas „savimi nesirūpinančias moteris“, kad jos gali tapti gražiomis su trupučiu pagalbos iš jos produktų – ji metė iššūkį kosmetikos milžinams visame pasaulyje ir laimėjo. Pradėjusi nuo šiek tiek daugiau nei svajonės, turėdama ypatingus siekius, nepriekaištingą skonį, pasižymėdama atkaklumu, pasitelkusi novatorišką rinkodarą ir sunkų darbą, ši kūrybinga svajotoja tapo turtingiausia savarankiška moterimi Amerikoje ir sukūrė šeimos dinastiją, kuri gyvuoja ir šiandien.

Estee lauder kvepalai

Dėl romantiško, paslaptingo įvaizdžio, kurį pati susikūrė, mažai buvo žinoma apie Lauder vaikystę iki 1985 m. Daugelį metų, ji pasitenkindama klaidinio žiniasklaidą istorijomis, kad ji buvo europiečių kilmės aristokratiška grafienė. Tik kai nepatvirtinta biografija grasino atskleisti tiesą, Lauder nusprendė „pasisakyti“, skubėdama išleisti autobiografiją pavadinimu „Estee: A Success Story“ (liet. „Estee: sėkmės istorija“).

Grožio paslaptys

Estee Lauder tapo žinoma dėl tokių jai būdingų pasisakymų, kaip „Susikurk savo stilių“, ir „Nebijok bandyti ir klysti“, kurie, jos teigimu, ir atnešė jai sėkmę. Savo 1985 metų autobiografijoje, Lauder pasiūlė žemiau pateiktas 15 taisyklių – patarimų norintiems tapti verslininkais.

1. Raskite tinkamą vietą.

2. Kai esate piktas, niekada neišliekite to raštu.

3. Su medumi turėsite daugiau bičių.

4. Išlaikykite savo įvaizdį mintyse.

5. Stebėkite konkurentus.

6. Skaldykite ir valdykite.

7. Išmokite pasakyti „ne“.

8. Pasitikėkite savo instinktais.

9. Būkite tvirtas.

10. Pripažinkite savo klaidas.

11. Užsirašykite mintis.

12. Samdykite geriausius žmones.

13. Griaukite ribas.

14. Pasitikėkite, kai reikia.

15. Paruoškite geriausią paradimų jėgą.

Partizaninis („Guerrilla“) marketingas

Tie, kurie pažįsta Estee Lauder, apibūdina ją kaip moterį, kuriai tiesiog neįmanoma pasakyti „ne“. Gana dažnai, tai yra priskiriama jos žavesiui, kuriam negalima atsispirti. Iš tiesų, pagrindinė priežastis, kodėl Lauder pavyko pasiekti sėkmės, kai kitiems ne, yra tai, kad ji tiesiog atsisako pasiduoti. Kai ji kažko nori, pasitelkia itin kūrybiškas taktikas, kad tai gautų. Vieną iš tokių taktikų ji panaudojo, kad įveiktų prestižinę „Galleries Lafayette“ nuomonę Paryžiuje. Kai vadovas atsisakė prekiauti jos produktais, Lauder „atsitiktinai“ išpylė savo „Youth Dew“ ant grindų demonstracijos metu minios viduryje. Patraukliam kvapui pasklidus ore, jis greitai patraukė klientų dėmesį, o šie pradėjo klausinėti, kur galėtų nusipirkti šį produktą. Tai matydamas, vadovas pasidavė ir nusileido Lauder.

Estee Lauder
Taip pat skaitykite