Geriausi 2019 m. išmanieji laikrodžiai

TOP prekių ženklai

Galvojate, kad laikas atnaujinti savo tradicinį laikrodį ir pakeisti jį į kai ką naujo, kas turėtų ir papildomas programėles bei siųstų pranešimus? Pateikiame funkcijas, kurias turėtų turėti geriausi išmanieji laikrodžiai. 

Išmanusis prietaisas ant jūsų riešo

1970 metais jau buvo sukurtas nepopuliarus skaičiuojantis laikrodis, tačiau pagaliau išmanieji telefonai išvystyti tiek, kad tapo labai populiarūs. Jų pagalba galima naudotis programėlėmis, jie rodo išmaniųjų telefonų pranešimus, stebi širdies ritmą – išmanieji laikrodžiai rodo daug daugiau nei laiką. Kurį pirkti? Pateikiame kelis geriausiai vertinamus laikrodžius, bei patarimus, kurių turėtumėte laikytis ieškodami savo išmaniojo laikrodžio. 

Išsirinkite tokį išmanųjį laikrodį, kuris tiktų jūsų išmaniajam telefonui

Žinoma, pirmas dalykas, kurį turite apsvarstyti pirkdami išmanųjį laikrodį, yra suderinamumas. Dauguma šiuo metu išleidžiamų prietaisų naudoja Wear OS, Google operacinę sistemą. Wear OS palaiko iOS, tačiau prieš pirkdami iOS išsiaiškinkite funkcijas – ar bus tos, kurių jūs norite. Fitbit OS ir Samsung Tizen taip pat palaiko Android ir iOS. Apple Watch, kaip ir galima numanyti, jungiasi tik prie iOS įrenginių, tai yra, tik prie iPhone telefono. Įsitikinkite, kad pasirinkote laikrodį, kuris yra suderinamas su jūsų mobiliuoju įrenginiu. 

Geriausių išmaniųjų laikrodžių apžvalga

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 apžvalga

Privalumai: didelis ekranas. Geros kokybės skambučiai. Galima EKG. Aptikimas, jei laikrodis nukrenta. WatchOS 5 pateikia daugybę patobulinimų. Stilingas.

Trūkumai: brangus. Baterijos tarnavimo laikas nepasikeitė. Nėra miego kokybės sekimo.

Išvados: Apple Watch Series 4 siūlo pažangų išmanųjį laikrodį su moderniomis programomis ir sveikatos stebėjimo funkcijomis.

Fitbit Versa

Fitbit Versa apžvalga

Privalumai: aptakaus, lengvo dizaino, daugybė stiliaus galimybių. Tikslus fizinio aktyvumo stebėjimas. Veikia su Fitbit Coach. Saugo muziką įrenginyje. Ilgas baterijos tarnavimo laikas. Palaiko moters sveikatos stebėjimą/

Trūkumai: nėra lengva užsegti dirželiu. Storas rėmelis.

Išvados: Fitbit Versa siūlo tinkamą išmaniojo laikrodžio variantą bei fizinio aktyvumo stebėjimą. Įrenginio kaina priimtina.

Apple Watch Series 3

Apple Watch Series 3 apžvalga

Privalumai: integruotas mobilusis ryšys. Pagerintas širdies ritmo stebėjimas. Greitesnis procesorius. Gera skambučių kokybė. Naujos dirželio ir korpuso parinktys.

Trūkumai: brangus. LTE baterija greitai išsenka. 

Išvados: Apple savo Watch Series 3 laikrodyje pridėjo mobilųjį ryšį ir dvigubai sumažina fizinio aktyvumo funkcijas, tačiau šis įrenginys brangus. 

Fitbit Ionic

Fitbit Iconic apžvalga

Privalumai: ryškus ekranas. Keičiami dirželiai. Galima maudytis. Puikiai tarnaujanti baterija. Išmanieji pranešimai. Įdiegta GPS ir NFC sistema. Pandoros integracija. Atviras SDK programėlių kūrėjams. 

Trūkumai: brangus. Kietas apatinis rėmelis. Dėklas lengvai susibraižo. 

Išvados: Fitbit Iconic yra kokybiškas išmanusis laikrodis, kurtas orientuojantis į sportu užsiimančius asmenis, jo rodikliai yra tikslūs, tačiau laikrodžio populiarumas priklauso nuo vystomų programėlių.

Fitbit Versa Lite

Fitbit Versa Lite apžvalga

Privalumai: daugybė funkcijų, lyginant su kaina. Lengvas gražus dizainas. Ilgai tarnaujanti baterija. Lengva naudoti.

Trūkumai: negalima saugoti muzikos. Miego kokybės sekimas gana smulkmeniškas.

Išvados: Fitbit Versa Lite yra puikus išmanusis laikrodis, tinkantis pradedantiesiems, kurie nori sekti savo sveikatą ir pagerinti sporto režimą.

Fossil Sport

Fossil Sport apžvalga

Privalumai: yra Qualcomm Wear 3100. Yra GPS ir širdies ritmo stebėjimas. Tiksliai seka sporto režimą. Lengvas stilingas dizainas.

Trūkumai: naujasis procesorius nedaug kuo skiriasi nuo senojo.

Išvados: Fossil Sport išmanusis laikrodis apjungia naujausią Google Wear įrangą ir operacinę sistemą. Patogus, funkcionalus dizainas.

Samsung Galaxy Watch Active

Samsung Galaxy Watch Active apžvalga

Privalumai: lengvas, stilingas dizainas. Labai funkcionalus, lyginant su dizainu. 

Trūkumai: storas, nelankstus rėmelis. Trumpesnis baterijos tarnavimo laikas, lyginant su Galaxy Watch. 

Išvados: Samsung Galaxy Watch Active siūlo išmanųjį laikrodį, kuris puikiai seka sporto režimą ir yra patrauklaus dizaino.

Huawei Watch 2

Huawei Watch 2 apžvalga

Privalumai: nenutrūkstamas širdies ritmo sekimas. Įdiegtas GPS ir Android Pay. Tikslus žingsnių ir atstumo skaičiavimas. Ilgai tarnaujanti baterija.

Trūkumai: dirželį nelengva ištiesinti. Sunku sekti ilgalaikį sporto režimo progresą. Gali būti sudėtinga jungtis prie Wi-Fi.

Išvados: Huawei Watch 2 – puikus sporto režimo sekimas ir stipriausias Android Wear 2.0 rėmelis, tačiau vis dėlto, tai nėra puikus išmanusis laikrodis.

Samsung Galaxy Watch

Samsung Galaxy Watch apžvalga

Privalumai: vieno baterijos įkrovimo užtenka penkioms dienoms. Puikus AMOLED ekranas. Besisukantis rėmelis. Tikslus širdies ritmo režimas. Atsparus dulkėms ir vandeniui.

Trūkumai: brangus. 46 mm versija – stambokas prietaisas. Sporto režimo tikslumo negalima patikrinti. 

Išvados: patrauklaus Samsung Galaxy Watch laikrodžio baterijos tarnavimo laikas yra ilgesnis, nei daugumos išmaniųjų laikrodžių, jį lengva naudoti. Tačiau sporto režimo sekimas turi trūkumų.

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport apžvalga

Privalumai: plonas, su šiuo išmaniuoju laikrodžiu galima maudytis. Tinka įprastos laikrodžių apyrankės. Geras baterijos tarnavimo laikas. Platus trečiųjų šalių programėlių pasirinkimas. Galima groti Spotify grojaraščius neprisijungus.

Trūkumai: reikia daugybės mobiliojo telefono programėlių. Bandymo režimu sporto režimo sekimas gali būti netikslus. 

Išvados: Samsung Gear Sport išmanusis laikrodis – pigesnis Android Wear variantas sporto režimo sekimui,

Taip pat skaitykite