Geriausi 2019 m. telefonai

TOP prekių ženklai

Kiekvienais metais išbandome ir įvertiname šimtus mobiliųjų telefonų. Nesvarbu, ar ieškote Apple, Android ar paprasto telefono, pateikiame geriausius JAV belaidžių operatorių pasiūlymus.

Tobulo telefono paieškos

Daugumai iš mūsų mobilieji telefonai yra mūsų pasaulio centras, aplink kurį sukasi kasdienybė. Mažas aparačiukas, kurio dėka verda gyvenimas – tai ir jūsų telefonas, ir žinučių siuntimo įrenginys, interneto naršyklė, fotoaparatas, muzikos grotuvas, GPS ir dar daugiau.

JAV išmanieji telefonai populiariausi, yra daug gerų bevielio ryšio operatorių dėl nuolat vykstančios konkurencijos tarp keturių populiariausių tinklo tiekėjų bei mažesnių virtualių tiekėjų, tokių kaip Google Fi. Tačiau kai kurie mūsų pasirinkimai apribojami: iš esmės, išmaniųjų telefonų rinka yra Apple iOS ir Google Android, todėl šiandien sunku rasti tikrai gerą paprastą telefoną. 

PCMag peržvelgė beveik kiekvieną išmanųjį telefoną, kurį išleido AT&T, Sprint, T-Mobile, Verizon Wireless ir kiti prekiniai ženklai, tokie kaip  Boost, Cricket ir MetroPCS.

Užuot pateikę aukščiausius įvertinimus turinčius telefonus, norime sudaryti telefonų sąrašą pagal įvairias kainas. Ribos svyruoja nuo 300 iki 500 JAV dolerių, tačiau tokia yra JAV telefonų rinka. Pažvelkite į senesnius telefonus, kurie turi daug puikių funkcijų, pavyzdžiui, LG G6 ir Samsung Galaxy S8 – tai vis dar labai geri telefonai.

Tačiau į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant mobilųjį telefoną? Pateikiame kai kurias įžvalgas.

Kurį ryšio tiekėją pasirinkti?

Nepaisant visų techninės ir mobiliosios programinės įrangos naujovių, bevielio ryšio paslaugų teikėjas išlieka svarbiausias jūsų sprendimas. Nesvarbu, kokį įrenginį jūs perkate, labai svarbu pasirinkti tinkamą tiekėją. Galbūt turite draugų ar šeimos narių, kurie naudojasi to paties tiekėjo paslaugomis ir tarpusavyje galite kalbėtis nemokamai. Galbūt norite tam tikro prietaiso, tarkime, nepririšto išmaniojo telefono, kad galėtumėte laisvai keliauti. Žinoma, norite pasirinkti tiekėją, kuris siūlo sąžiningas kainas ir suteikia geriausią aprėptį jūsų vietovėje. 

Siūlome atkreipti dėmesį į dvi pagrindines funkcijas, kurios padės pasirinkti tiekėją. PCMag skaitytojai, rinkdami savo geriausius, nurodo, kuris tiekėjas geriausias atsižvelgiant į aprėptį, skambučių kokybę, įrenginio pasirinkimą ir kitus veiksnius. O siekdami išsiaiškinti, kuris tinklas greičiausias, siunčiame 30 žmonių į skirtingus JAV miestus. Kadangi kiekvienas nacionalinis tiekėjas parduoda įvairius telefonus, svarbiausias ir pirmas jūsų žingsnis – pasirinkti tinkamą paslaugų tiekėją. Pateikia, ką kiekvienas siūlo:

AT&T stipriausias ryšys yra vidurio vakaruose, pietryčiuose, Teksase, ir šiais metais – Kalifornijos šiaurėje. AT&T valdo „DirecTV“, taigi siūlo ir tam tikrą kainų paketą, jei domina palydovinės televizijos paslaugos.

Geriausi telefonai:

Apple iPhone XS Max

Apple iPhone XS Max

Privalumai: didelis, nuostabus ekranas. Greičiausias procesorius. Puiki kamera. Ilgas baterijos tarnavimo laikas. 

Trūkumai: brangus.

Išvados: iPhone XS Max kol kas yra geriausias Apple išmanusis telefonas su dideliu, nuostabiu ekranu.

Google Pixel 3

Google Pixel 3 apžvalga

Privalumai: kompaktiškas. Greitas. Gražus OLED ekranas. Puiki priekinė ir galinė kamera su įspūdinga priartinimo galimybe. Naudinga Google Assistant funkcija. Optimizuota programinė įranga su garantuojamais atnaujinimais.

Trūkumai: nėra ausinių kištuko lizdo ir atminties kortelės skyriaus.

Išvados: Google Pixel 3 dabar yra geriausias Android telefonas su naujausiomis specifikacijomis, kameros pajėgumais ir novatoriška AI, kurį galite įsigyti. 

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 apžvalga

Privalumai: didelė baterija. Didelė talpa. Naujausias procesorius ir modemas.

Trūkumai: brangus, sunkus.

Išvados: Samsung Galaxy Note 9 yra lietikliu naudojamas planšetinis kompiuteris – telefonas su greitu procesoriumi, puikiu modemu ir didžiule baterija.

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e apžvalga

Privalumai: puikios ekrano spalvos ir aiškumas. Pramonėje pirmaujantis procesorius ir modemas. Plataus kampo kamera. Ausinių kištuko lizdas. Puikaus dydžio.

Trūkumai: kameros našumas nėra toks geras kaip Google Pixel 3. Pirštų antspaudų jutiklis galėtų būti tikslesnis. 

Išvados: Samsung Galaxy S10e yra patogaus dydžio telefonas, apimantis gerą kainą ir našumą.

Doro 7050 (Consumer Cellular)

Doro 7050 apžvalga

Privalumai: apjungia 3G ir 4G. HD balso skambutis. Puiki klaviatūra. Nebrangus.

Trūkumai: nėra kontaktų ar kalendoriaus sinchronizavimo. Prasta kamera. Nepritaikyti OS privalumai. 

Išvados: Doro 7050 telefonas yra retas, tačiau prieinamas LTE telefonas. Jis turi elementarias galimybes, tačiau kurį laiką dar bus populiarus. 

Motorola Moto G6 Play

Motorola Moto G6 Play apžvalga

Privalumai: įperkamas. Palaiko visus pagrindinius Amerikos ryšio tiekėjus. Ilgas akumuliatoriaus tarnavimo laikas.

Trūkumai: vidutinė kamera. Naudojamas mikro USB.

Išvados: Motorola Moto G6 Play yra labiau įperkamas G6 standartas, ilgas baterijos tarnavimo laikas, idealus kainos ir kokybės santykis. 

OnePlus 6T

OnePlus 6T apžvalga

Privalumai: puiki kaina. Didžiulis ekranas. Greita, sklandžiai veikianti programinė įranga. 

Trūkumai: kamera galėtų būti geresnė. Nėra ausinių kištuko lizdo.

Išvados: 549 JAV dolerių kainuojantis OnePlus 6T šiandien yra geriausias Android išmanusis telefonas už tokią kainą.

BlackBerry Key2 LE

BlackBerry Key2 LE apžvalga

Privalumai: tvirta klaviatūra. Spartieji klavišai leidžia greitai įjungti programėles ir kai kurias funkcijas. Puikaus produktyvumo ir privatumo programinė įranga.

Trūkumai: klaviatūrai trūksta talpumo. Vidutinio lygio kamera.

Išvados: BlackBerry Key2 LE yra funkcionalus telefonas, jo kaina patrauklesnė nei kitų panašaus tipo telefonų.

Apple iPhone XR

Apple iPhone XR apžvalga

Privalumai: yra įvairių nuostabaus grožio spalvų. Labai greitas procesorius. Šviesus ekranas. 

Trūkumai: belaidis našumas neviršija panašių XS modelių našumo.

Išvados: Apple iPhone XR yra naujas madingas šių metų iPhone modelis, spalvingo ir gražaus dizaino.

Motorola Moto E5 Play

Motorola Moto E5 Play apžvalga

Privalumai: įperkamas, tvirtas, geras bendras našumas. Išimama baterija.

Trūkumai: vidutinė fotoaparato kokybė. Pirštų antspaudų jutiklis priklauso nuo ryšio tiekėjo. 

Išvados: Moto E5 Play yra nebrangus išmanusis telefonas, kuris gali suteikti visas pagrindines paslaugas – skambučius, naršymą internete, programėles.

Taip pat skaitykite