Geriausi 2019 metų spausdintuvai

TOP prekių ženklai

Nesvarbu, ar ieškote lazerinio, ar rašalinio spausdintuvo, specialaus spausdintuvo namams ar biurui, mes pateikiame protingus patarimus, kaip išmintingai pasirinkti spausdintuvą pagal savo poreikius. Siūlome pasižiūrėti ir geriausiai įvertintus bei mūsų išbandytus spausdintuvus. 

Kokio tipo spausdintuvas jums tinka geriausiai?

Tinkamo spausdintuvo pasirinkimas gali būti sunkus, nes šiandien pasiūla yra didžiulė, galimi įvairūs funkcijų pasirinkimai. Pateikiame įžvalgas, kurios gali padėti pasirinkti tinkamą kategoriją bei modelį. 

Trys geriausi būdai, kaip suskirstyti spausdintuvus – pagal tikslą (bendras ar specialus), paskirtį (bus naudojamas namuose ar biure) bei technologiją. Apibrėžkite savo poreikius pagal visas tris kategorijas ir tikrai rasite sau tinkamiausią spausdintuvą.

Dauguma spausdintuvų, įskaitant rašalinius spausdintuvus, kurie skirti spausdinti nuotraukas, yra bendrojo pobūdžio modeliai, skirti tekstų, grafikos ir nuotraukų spausdinimui. Specialios paskirties spausdintuvai – tai gali būti ir nešiojami spausdintuvai, skirti nuotraukų, lipdukų spausdinimui. Netgi 3D spausdintuvai yra atskira tema ir kiekvieno jų paskirtį galima nagrinėti atskirai. Jei ieškote modelio, tinkamo, tarkime, nuotraukų spausdinimui, pagalvokite, ar norėsite spausdinti vien tik nuotraukas, ar ir kitą medžiagą.

Bendros paskirties spausdintuvai sukurti orientuojantis į nuotraukų spausdinimą, jei spausdintuvas skirtas naudoti namuose, arba į teksto spausdinimą, jei spausdintuvas bus naudojamas biure. Dauguma daugiafunkcinių spausdintuvų tinka naudoti tiek namuose, tiek biure (dauguma – namuose dirbantiems). Apgalvokite, kam naudosite spausdintuvą ir pasirinkite tinkamą variantą sau. 

Yra dvi dažniausios technologijos – lazerinis ir rašalinis spausdintuvai. Šios technologijos turi tam tikrų skirtumų. Svarbiausia, kad beveik visi lazeriai (ir lazeriniai modeliai, tokie kaip rašalo ar LED pagrindo spausdintuvai) spausdina aukštesnės kokybės tekstą, nei beveik bet koks rašalinis spausdintuvas, o bet koks rašalinis spausdintuvas spausdina aukštesnės kokybės nuotraukas nei dauguma lazerinių spausdintuvų. Paklauskite savęs, kas jums svarbiau – tekstas ar nuotraukos, ir pagal tai pasirinkite tinkamiausią technologiją. 

Geriausi spausdintuvai:

Brother HL-L8360CDW

Brother HL- L8360CDW apžvalga

Privalumai: puiki bendra spausdinimo kokybė. Greitas spausdinimas. Mažos išlaidos. Įvairiai išplečiama popieriaus talpa. Taupios dažų kasetės. Naujausios saugos funkcijos. 

Trūkumai: šiek tiek mažesnė nei vidutinė nuotraukų spausdinimo kokybė.

Išvados: HL-L8360CDW spausdintuvas – greitas, spalvotas, taupus lazerinis spausdintuvas.

 

Brother MFC-J6945DW INKvestment Tank Color Inkjet All-In-One Printer

Brother MFC-J6945DW INKvestment Tank Color Inkjet All-In-One spausdintuvo apžvalga

Privalumai: mažos išlaidos. Gera spausdinimo kokybė. Spausdina, skenuoja, kopijuoja, siunčia fakso pranešimus. Vieno leidimo dvipusį ADF sistema. Trys popieriaus skyreliai. 

Trūkumai: nedidelio formato spausdinimas sukurtų geresnę vertę.

Išvados: Brother MFC-J6945DW INKvestment Tank Color Inkjet All-In-One spausdintuvas gerai spausdina, turi daug funkcijų ir yra taupus. Gerai tinka mažiems biurams.

 

Brother MFC-L3770CDW

Brother MFC-L3770CDW spausdintuvo apžvalga

Privalumai: santykinai greitas. Puikiai spausdina, kopijuoja, gerai skenuoja. 50 puslapių praleidžiami ADF sistema. 

Daugybė mobiliųjų įrenginių ryšio galimybių, įskaitant NFC. 

Trūkumai: didelės einamosios išlaidos.

Išvados: Brother MFC-L3770CDW spausdintuvas yra greitas pradinio lygio spalvotas lazerinis daugiafunkcinis spausdintuvas, užtikrinantis aukštos kokybės produkciją mažos apimties biuruose. 

Canon Pixma TR8520 Wireless Home Office All-In-One Printer

Canon Pixma TR8520 Wireless Home Office All-In-One spausdintuvo apžvalga

Privalumai: puiki spausdinimo kokybė. Lengvas ir kompaktiškas. SD kortelės dėklas. Eternetas. Du juodi rašalai. Du skyriai popieriui. 20 lapų ADF sistema. Galimos XXL rašalo kasetės. 

Trūkumai: šiek tiek brangokas. Didelės išlaidos.

Išvados: spausdintuvas brangokas, tačiau Canon Pixma TR8520 Wireless Home Office All-In-One spausdintuvas puikiai spausdina tekstą, grafiką bei nuotraukas, turi gerą funkcijų rinkinį.

Canon Pixma TS9120 Wireless Inkjet All-in-One

Canon Pixma TS9120 Wireless Inkjet All-in-One spausdintuvo apžvalga

Privalumai: lengvas ir kompaktiškas. Dvi papildomos rašalo kasetės geresnės kokybės nuotraukoms. Du skyriai popieriui. SD kortelė, eternetas, Bluetooth 4.0. Puiki spausdinimo kokybė. Greitas momentinių nuotraukų spausdinimas. 

Trūkumai: nėra automatinio dokumentų tiektuvo. Trūksta NFC ir tiesioginio Wi-Fi. Lėtas dokumentų spausdinimas.

Išvados: nors ir nėra automatinio dokumentų tiektuvo, šešių rašalų Canon Pixma TS9120 Wireless Inkjet All-in-One spausdintuvas puikiai spausdina tekstą, grafiką ir nuotraukas. 

Epson Expression Photo HD XP-15000 Wide-Format Inkjet Printer

Epson Expression Photo HD XP-15000 Wide-Format Inkjet spausdintuvo apžvalga

Privalumai: puiki nuotraukų kokybė. Spausdina paveikslėlius be rėmelių nuo 4 – 6 colių iki 13 – 19 colių. Naudoja naujuosius Claria Photo HD rašalus. Mažas ir lengvas dideliems spausdinimo darbams.

Trūkumai: reikalauja didokų išlaidų. Spausdinimo greitis yra lėtesnis nei panašių spausdintuvų.

Išvados: plačiaformačio Epson Expression Photo HD XP-15000 Wide-Format Inkjet spausdintuvo našumas yra beveik tolygus daug brangesniems profesionaliems modeliams.

Epson WorkForce Pro WF-C5790 Network Multifunction Color Printer

Epson WorkForce Pro WF-C5790 Network Multifunction Color spausdintuvo apžvalga

Privalumai: gera spausdintuvo kaina, santykinai mažos spausdinimo išlaidos. Puiki spausdinimo kokybė. Reguliuojamo dydžio popieriaus talpa. Vieno praėjimo automatinio dvipusio spausdinimo ADF sistema. Palaiko didelio našumo rašalo kasetes. 

Trūkumai: trūksta berėmės išvesties. Pradinė popieriaus įdėjimo talpa yra šiek tiek mažoka. 

Išvados: Epson WorkForce Pro WF-C5790 Network Multifunction Color spausdintuvas turi daugybę funkcijų, gerai spausdina, puikus gaminio ir išlaidų kainos santykis. Todėl šis spausdintuvas – stiprus spalvotų lazerinių AIO spausdintuvų konkurentas. 

Epson WorkForce Pro WF-M5299 Monochrome Printer

Epson WorkForce Pro WF-M5299 Monochrome spausdintuvas

Privalumai: priimtinos vieno puslapio išlaidos. Didesnė nei vidutinė spausdinimo kokybė. Reguliuojamo dydžio popieriaus skyrius. Nedidelė kaina.

Trūkumai: rekomenduojama mėnesio spausdinimo apimtis yra maža. Šiek tiek lėtesnis nei kiti konkuruojantys lazeriniai spausdintuvai. Papildomo popieriaus skyriaus talpa yra maža.

Išvados: pradinio lygio nespalvotas rašalinis spausdintuvas Epson WorkForce Pro WF-M5299 Monochrome gerai spausdina, jį nebrangu naudoti, tai puikus pasirinkimas mažiems ir vidutinio dydžio biurams.

HP Sprocket 2nd Edition

HP Sprocket 2nd Edition apžvalga

Privalumai: įspūdinga spausdinimo kokybė. Mažesnė kaina ir išlaidos nei originalaus Sprocket modelio. Nuostabios spalvos. Sprocket programėlė turi daugybę naujų funkcijų. Nauji papildytos realybės aspektai. 

Trūkumai: kelios funkcijos (visų pirma, kelių vartotojų jungtys ir spausdinimo eilė) nėra pakankamai išvystytos. 

Išvados: HP Sprocket 2nd Edition nešiojamas nuotraukų spausdintuvas išsiskiria unikaliu dizainu ir keistu AR kampu. Bet įspūdingiausia yra ženkliai pagerėjusi spausdinimo kokybė. 

HP Tango X

HP Tango X apžvalga

Privalumai: mažas ir patogus. Valdymas balsu su palaikomomis išmaniųjų namų UI sistemomis. IFTTT sistema, skirta išplėsti išmaniąsias galimybes. Įspūdinga spausdinimo kokybė. Gera naudojamo Instant Ink rašalo kaina, nemokamas momentinių nuotraukų spausdinimas iš išmaniojo telefono. 

Trūkumai: berėmis spausdinimas apsiriboja tik ties 5 – 7 coliais. Vienas, mažas popieriaus dėklas. Skenuoja ir kopijuoja tik per išmanųjį telefoną.

Išvados: HP Tango X „išmanusis spausdintuvas“ yra pirmasis, kurį mes išbandėme aktyvavę balsu, bei išmėginome išmaniųjų namų funkcijas. Spausdintuvas susijęs su mobiliaisiais įrenginiais. Jis nėra tobulas, tačiau atsižvelgiant į unikalų momentinių vaizdų spausdinimo kampą, būsimiesiems modeliams bus sunku aplenkti šį įrenginį. 

Taip pat skaitykite