Geriausi 2019 metų televizoriai

TOP prekių ženklai

Jei norite naujo televizoriaus, dabar kaip niekada anksčiau turite daugybę galimybių rinktis, įskaitant HD, 4K ir išmaniosios televizijos rinkinius. Nesvarbu, koks jūsų biudžetas, kokio dydžio ekrano norite, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį renkantis televizorių.

Kokį televizorių pirkti geriausia?

Pastaruoju metu televizorių rinka smarkiai pasikeitė, kalbant tiek apie technologijas, tiek apie kainą. Naujo tipo ekranai su organinių šviesos diodų (OLED) plokštėmis ir ypač aukšta raiška (UHD arba 4K) keičia 1080p standartą, prie kurio buvome įpratę. Tačiau ką rinktis? Pateikiame pagrindinius dalykus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant naują rinkinį. Taip pat siūlome geriausių mūsų išbandytų televizorių sąrašą. 

Geriausi 4K televizoriai

Televizoriaus skiriamoji geba buvo tarp 720p (1280 ir 720, arba šiek tiek mažiau nei vienas milijonas taškų) ir 1080p (1920 ir 1080, arba šiek tiek daugiau nei du milijonai taškų). Tuomet rezoliucija pasikeitė nuo 1080p iki Ultra HD arba 4K (3840 ir 2160 su aštuoniais milijonais taškų). Šiuo metu tai klausimų nebekelia: 4K tapo standartu vidutinio dydžio ir didesniems stambiausių gamintojų siūlomiems televizoriams. 

Didesnė skiriamoji geba nebėra išskirtinumas, galite rasti 65 colių 4K televizorių už mažiau nei 1000 JAV dolerių. Tiesą sakant, jums bus sunku rasti pagrindinių prekės ženklų televizorių, didesnį nei 40 colių, kuris nėra 4K rezoliucijos. Visi šiame sąraše esantys televizoriai yra 4K skiriamosios gebos. 

Beveik visi 4K televizoriai turi prijungtas funkcijas, leidžiančias srautiniu būdu transliuoti 4K turinį. Roku TV, Amazon Fire TV ir Android TV platformos įgalino daugelį televizorių prekių ženklų pridėti išmaniųjų televizijų funkcijas nesukuriant savo sistemų, kaip tai daro LG ir Samsung. Šiose platformose pilna funkcijų ir galimybių turėti prieigą prie daugumos pagrindinių transliacijos paslaugų, taip pat tokių funkcijų kaip balso asistentai, vietinės merijos transliacija bei įvairios programos. Jei televizoriuje nerandate norimų programų ar paslaugų, prie HDMI 2.0 prievado galite prijungti atskirą 4K laikmenų srauto keitiklį.

Visai neseniai Apple AirPlay 2 buvo pridėtas prie kelių naujų televizorių (taip pat ir prie kai kurių 2017 ir 2018 metų modelių), pavyzdžiui, LG, Samsung, Sony ir Vizio. Tai leidžia naudoti iPhone ar iPad srauto perdavimui iš iTunes į televizorių. Apple taip pat išleidžia Apple TV programą su būsima Apple TV+ paslauga daugelyje išmaniųjų TV platformų. Tai reiškia, kad galite žiūrėti Apple vaizdo įrašų turinį beveik bet kuriame televizoriuje be Apple TV 4K, kuris anksčiau buvo būtinas. 

Dabar 4K turinys yra laisvai prieinamas daugelyje transliavimo paslaugų ir Ultra HD Blu-ray diskuose, net jei ir nebuvo pritaikyti transliacijos ar kabelinės televizijos paslaugoms. Jei turite labai greitą interneto ryšį, galite žiūrėti kelias puikias programas 4K kokybe naudodamiesi Amazon ir Netflix (dauguma naujų originalių paslaugų programų sukuriam būtent šia rezoliucija). Nauji filmai taip pat pasirodys skaitmenine 4K forma, naudojantis įvairiomis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip Vudu.

Ultra HD Blu-ray diskai yra palyginti naujas fizinės laikmenos formatas, panašus į Blu-ray diskus. Vis dėlto nesitikėkite, kad juos paleisite dabartiniame Blu-ray grotuve. Formatui tvarkyti reikalingas specialus Ultra HD Blu-ray grotuvas arba Microsoft Xbox One S. Gera žinia yra ta, kad jis saugo 4K vaizdo įrašą su HDR ir netgi gali valdyti patobulintą erdvinį garsą, jei jūsų garsiakalbių sistema jį palaiko. Kadangi tai yra fizinės medijos formatas, jums taip pat nereikia jaudintis dėl interneto ryšio, kad būtumėte tikri, jog pasieksite 4K kokybę.

Geriausių televizorių apžvalga

LG OLED55E8PUA

LG OLED55E8PUA televizoriaus apžvalga

Privalumai: puikus kontrastų ir spalvų diapazonas. Įdiegta Google Assistant funkcija. Ryškus dizainas.

Trūkumai: labai brangus. Nėra Google Cast palaikymo.

Išvados: LG OLEDB8P serijos OLED televizoriai siūlo geriausios kokybės vaizdą už tokią sumą. 

Hisense 100-Inch 4K Ultra HD Smart Dual Color Laser TV (100L10E)

Hisense 100-Inch 4K Ultra HD Smart Dual Color Laser TV (100L10E) televizoriaus apžvalga

Privalumai: didelis vaizdas. Tiksli, plati spalvų gama. „Viskas viename“ sistema. Harman Kardon garsiakalbiai su integruotu belaidžiu žemųjų dažnių garsiakalbiu.

Trūkumai: brangus. Ne ypač ryškus. Blanki išmanioji sąsaja. 

Išvados: Hisense L10E Laser Dual Color televizorius naudoja du lazerius, kad būtų išgautas 4K vaizdas su nepaprastai plačia spalvų gama.

Samsung Q9FN QLED Smart 4K UHD TV (QN65Q9FNAFXZA)

Samsung Q9FN QLED Smart 4K UHD TV (QN65Q9FNAFXZA) televizoriaus apžvalga

Privalumai: labai įvairios, tikslios spalvos. Stiprus skystųjų kristalų televizoriaus kontrastas. OneConnect dėžutė prideda lankstumo montuojant prie sienos. Smart TV platforma su balso asistentu ir išmaniųjų namų valdikliais. 

Trūkumai: kaip OLED televizorius, šis yra brangokas. Samsung Bixby neturi Alexa ar Google Assistant funkcijų.

Išvados: Q9FN televizorius įrodo, kad Samsung QLED technologija gali koja kojon žengti su OLED televizoriais, naudojant plačiausias spalvų gamas, kokias galima pamatyti televizoriaus ekranuose.

SunBriteTV Veranda Series SB-V-43-4KHDR-BL

SunBriteTV Veranda Series SB-V-43-4KHDR-BL televizoriaus apžvalga

Privalumai: apsauga nuo purvo, vandens, ekstremalios temperatūros. Šiek tiek ryškesnis skydelis su platesne spalvų gama, lyginant su ankstesniais modeliais. Palyginti nebrangus.

Trūkumai: ne itin patogus nuotolinio valdymo pultelis. Kelios funkcijos neatsparios vandeniui. Šiek tiek „nešvarios“ detalės ir pernelyg ryškūs akcentai. Įvestis atsilieka.

Išvados: SunBrite TV Veranda Series ir toliau siūlo patrauklios kainos atsparų vandeniui 4K televizorių.

TCL 55R617

TCL 55R617 televizoriaus apžvalga

Privalumai: gera kaina. Puikus kontrastas ir spalvos. Daugybė srautinių programų ir paslaugų siūlo Roku TV.

Trūkumai: tik trys HDMI prievadai. Nuotoliniame valdymo pultelyje nėra ausinių kištuko lizdo.

Išvados: TCL 6-Series yra 4K televizorius yra puikus praėjusių metų P serijos tęsinys su puikiomis funkcijomis.

Sony Master Series XBR-65Z9F

Sony Master Series XBR-65Z9F televizoriaus apžvalga

Privalumai: ryškus vaizdas su stipriu kontrastu. Plati spalvų gama. Android TV su laisvų rankų Google Assistant funkcija.

Trūkumai: geltona spalva itin šilta. Neįprastas nuotolinio valdymo pultelis. Šiek tiek per daug išsiskiria ekrano žydrumas.

Išvados: Sony Master Series Z9F LCD skystųjų kristalų televizorius už puikią kainą pasižymi nepaprastai ryškiu vaizdu ir laisvų rankų Google Assistant valdymo balsu funkcija. 

TCL 55S425

TCL 55S425 televizoriaus apžvalga

Privalumai: patraukli kaina. Gana tikslios spalvos. Roku TV platforma turi daug funkcijų.

Trūkumai: blanki plokštė. Spalvų diapazonas nėra itin platus.

Išvados: jei ieškote patrauklios kainos 4K televizoriaus, TCL 4 serijos modelis yra kaip tik jums.

Toshiba 55-Inch Fire TV Edition (55LF621U19)

Toshiba 55-Inch Fire TV Edition (55LF621U19) televizoriaus apžvalga

Privalumai: nebrangus. Tikslios spalvos. Įdiegtos Amazon Fire TV ir Alexa funkcijos.

Trūkumai: prastas juodos spalvos lygis ir vidutinis kontrastas. Kuklus spalvų diapazonas net su HDR.

Išvados: Toshiba Fire TV Edition yra patrauklios kainos 4K HDR televizorius, turintis visus privalumus, kuriuos teikia Amazon Alexa balso asistentas ir Fire TV transliacijos laikmenų platforma, tačiau išleisdami vos šiek tiek didesnę sumą galite gauti daug geresnį vaizdą.

Vizio P65-F1

Vizio P65-F1 televizoriaus apžvalga

Privalumai: šviesus, spalvotas vaizdas. Palaiko HDR10 ir Dolby Vision paslaugas. Suderinamas su Google Cast. Penki HDMI prievadai.

Trūkumai: vidutinis juodos spalvos lygis. Ne Google Cast programos yra šiek tiek nykios. Didelės energijos sąnaudos.

Išvados: Vizio stilingas P serijos 4K televizorius siūlo puikias spalvas ir puikų našumą už priimtiną kainą, tiesa, su keliais trūkumais. 

Taip pat skaitykite