Geriausi išmanieji telefonai 2019 metais: raskite tinkamiausią sau

Patarimai

Sunku išsirinkti geriausią išmanųjį telefoną. Pateikia geriausiųjų dešimtuką:

 • Xiaomi Mi 9
 • Huawei Mate 20 Pro
 • Google Pixel 3
 • iPhone XS
 • OnePlus 6T
 • Honor View 20
 • Samsung Galaxy S10 Plus
 • iPhone XR
 • Huawei P30 Pro
 • Samsung Galaxy Note 9

Šiandien yra tiek gerų telefonų, iš kurių galite rinktis, tačiau kaip išsirinkti tą vienintelį? Ar išvis toks egzistuoja? Bendro pasirinkimo, tinkamo visiems, nėra, todėl įsidėmėkite, kad geriausias telefonas nebūtina bus geriausias jums.

Telefonų būna įvairių formų, dydžių ir kainų. Apžvelgėme geriausius, kuriuos galite nusipirkti. 

Pasižiūrėkite geriausius 2018 metų telefonus, tokius kaip iPhone XR, Huawei Mate 20 Pro ir OnePlus 6T, bei naujausius 2019 metų telefonus – Galaxy S10 ir Mi 9.

Pirkimo vadovas – geriausi 2019 metų telefonai

Kai renkatės telefoną, apsvarstykite šiuos dalykus: sudėjimo kokybę ir dizainą, ar paprasta telefoną naudoti, jo funkcijas, vertę ir komandų atlikimą.

Dėmesio vertas telefonas kainuoja nuo 600 eurų iki 800 eurų, kai kuriais atvejais kaina gali siekti ir daugiau nei 1000 eurų. Jei telefoną imate išsimokėtinai, kaina svyruoja nuo 30 iki 50 eurų per mėnesį, tačiau galite išleisti ir daugiau, jei norite brangesnio telefono arba intensyviai naudojatės mobiliaisiais duomenimis. 

Be mobiliojo telefono jums taip pat reikės ir SIM kortelės bei plano. Jei jų dar neturite, siūlome peržvelgti geriausius SIM kortelių pasiūlymus.

Kokį mobilųjį telefoną pirkti – iPhone ar Android?

Yra ir daugiau mobiliųjų telefono operacinių sistemų, tačiau mes kalbėsime tik apie dvi: Android ir iOS. Taip pat siūlomi ir Windows telefonai, tačiau vis dėlto populiariausi yra Android ir iPhone telefonai.

Dauguma telefonų turi Android operacinę sistemą; Pie yra naujausia versija. Apple iOS turi gerokai mažesnę rinkos dalį, tačiau programėlių kūrėjai visada siūlo ir programėles, skirtas iOS operacinei sistemai.

Jei turite Android ar iPhone telefoną ir norite kito tipo telefono, gana lengva perkelti savo kontaktus ir kitus duomenis iš vieno telefono į kitą. Ko negalite perkelti – tai mokamos programėlės, todėl įsidėmėkite tai, kai norite pakeisti platformą.

Kodėl turėtumėte pirkti „atrakintą“ telefoną

„Atrakintas“ telefonas – tai toks telefonas, kuris nėra pririštas prie tam tikro operatoriaus, pavyzdžiui Vodafoneoer EE. Perkant „atrakintą“ telefoną dažniausiai jį perkate be SIM kortelės. 

Svarbiausias dalykas – „atrakintą“ telefoną įsigyti visuomet yra geriau, nei pirkti telefoną su sutartimi. 

Vienintelė išimti – Apple iPhone telefonai, nes dėl jų populiarumo operatoriai padidina iPhone kainą, jei perkate telefoną be sutarties.

Bendrai kalbant, jei galite leisti sau sumokėti už įrangą neįsipareigojant sutartimi, galite sutaupyti.

Svarbiausia yra tai, kad jūs nesate įsipareigojęs ilgalaike sutartimi. Tiesiog pirkdami telefoną įsitikinkite, kad telefonas nėra surištas su tam tikru tinklu.

Tinkama SIM kortelė

Kitas svarbu dalykas, kurį reikia apsvarstyti, yra SIM kortelės, tinkamos jūsų telefonui, dydį ir formą. Įsigykite nano SIM kortelę, jei tokios reikia jūsų telefonui.

Įdomu tai, kad visiems telefonams, esantiems geriausiųjų dešimtuke, reikia nano SIM kortelės.

Jei netyčia suklysite – ne bėda. Kiekvienas tinklas mielai atsiųs kito dydžio SIM kortelę. SIM kortelių būna trijų dydžių – išsiimkite sau tinkamą.

Tačiau, jei ieškote telefono be SIM kortelės ar „atrakinto“ telefono, tikriausiai jau turite tinkamą SIM kortelę.

Pagalvokite, ar norite 4G telefono ir SIM kortelės. 

Geriausi 2019 metų išmanieji telefonai:

 • Xiaomi Mi 9

Labai greitas, įspūdingo grožio, geriausias pasirinkimas atsižvelgiant į kainą. Mi 9 kainuoja apie 550 eurų ir tai tinkamas pasirinkimas net tiems, kurie turi Mi 8 modelį. 

Šio modelio naujiena yra ta, kad jis turi piršto antspaudo jutiklį ekrane, kaip ir standartiniame telefone, Qualcomm naujausią Snapdragon 855 procesorių, 20W bevielį krovimą, didesnį ekraną ir trigubo lęšio kamerą, kurioje yra didžiulis 48 Mp lęšis.

MWC 2019 metų Tech Advisor apdovanojimo nugalėtojas yra Mi 9 – vienas geriausių išmaniųjų telefonų pasaulyje ir vidutinės rinkos kainos. 

Perkant tiesiai iš Xiaomi ar Vodafone sutartimi, jo kaina siekia 600 eurų. Didesnės nuolaidos yra Amaxon ar eBuyer platformose.

 • Google Pixel 3

Pixel 3 ir Pixel 3 XL yra geriausi telefonai, kuriuos dabar galite nusipirkti, jei nenorite iPhone telefono. Skirtumas tarp šių dviejų modelių yra tas, kad XL turi didesnį ekraną bei bateriją.

Jie turi geriausią kamerą, kokia yra išmaniuosiuose telefonuose. Abu modeliai turi geriausią Google telefono programinę įrangą, baterija tarnauja ilgai, galima krauti be laido, telefonai yra atsparūs vandeniui.

Telefonai kainuoja nuo 800 eurų.

 • OnePlus 6T

Nors jis neturi ausinių kištuko, bevielio krovimo ir nėra atsparus vandeniui, OnePlus 6T vis dar yra vienas geriausių telefonų, kurį šiuo metu galite įsigyti. Jo kaina nedidelė, techniniai duomenys – puikūs, jis gerai atrodo ir turi tikrai kokybišką kamerą.

Ši stiklo konstrukcija, ekranas ir apšvietimo sistema kainuoja nuo 499 eurų – puiki kaina, tačiau šiandien už tą pačią galite rasti ir Galaxy S9 telefoną. Dviguba kamera nusileidžia kokybiškai Pixel 3 kamerai, tačiau dauguma žmonių to nepastebi arba jiems tai nėra svarbu.

Kadangi šie telefonai visuomet buvo puikūs, OnePlus 6T yra geriausias. 

Taip pat galite įsigyti nuostabų McLaren Edition modelį bei 10 GB RAM.

 • Samsung Galaxy S10 Plus

Galaxy S10 Plus yra geriausias Galaxy telefonas dėl savo kameros, struktūros, ekrano ir, žinoma,  turimų funkcijų. Exynos versija nuvylė dėl trumpai tarnaujančios baterijos.

Telefonas brangus – jo kaina prasideda nuo 889 eurų, tačiau OneUI apgalvoti priedai tikrai kokybiški.

Jei norite išleisti 100 eurų mažiau, galite rinktis įprastą Galaxy S10, kuris turi tas pačias funkcijas, įskaitant galinę kamerą ir kokybišką ekraną. Galite rinktis ir S10e, tačiau tai kitoks telefonas su mažesniu ekranu, trumpiau tarnaujančia baterija ir turi mažiau kamerų.

 • Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro turi daug panašumų su senesniais P20 Pro ir Mate 20 Pro modeliais. Huawei programinė įranga gal ir nėra tobula, tačiau šie telefonai turi puikias kameras – nuostabų priartinimą net 10 kartų ir išskirtinį apšvietimą. Baterija taip pat tarnauja išskirtinai ilgai. 

Jo kaina tokia pati kaip Galaxy S10 Plus – apie 899 eurus, jo negalima nusipirkti JAV, tačiau tai tikrai geriausias telefonas, kokį yra pagaminusi Huawei kompanija. 

 • Huawei Mate 20 Pro

Net du Huawei telefonai pateko į šį geriausiųjų sąrašą – vadinasi, jie tikrai geri. Mate 20 Pro turi didžiulį OLED ekraną, baterija tarnauja itin ilgai, be to, prietaise yra triguba kamera. 

899 eurų kainuojantis telefonas yra pats brangiausias Huawei telefonas (nors jį ir sunku įsigyti JAV) ir jame yra patobulinta Huawei EMUI programinė įranga. AI funkcija pagerina fotoaparato veikimą, lyginant su P20 Pro modeliu. Telefone yra atrakinimo funkcija 3D veido vaizdu, atvirkštinis belaidis įkrovimas, kad būtų galima įkrauti ir kitus telefonus, stereofoniniai garsiakalbiai. Telefonas atsparus vandeniui ir turi 128 GB atminties, užtikrinančios, kad galėsite ramiai juo naudotis bent dvejus ar trejus metus. 

 • iPhone XS

Antrosios kartos Apple iPhone telefonas yra vienas brangiausių mūsų sąraše – jo kaina siekia apie 999 eurus, tokia pati, kaip jau nebegaminamo 2017 metų modelio iPhone X.

Telefonas turi išskirtinį OLED ekraną bei tokias funkcijas kaip visiškai saugią Face ID atrakinimo sistemą. Telefonas veikia nepriekaištingai. Tai tikriausiai labiausiai geidžiamas telefonas pasaulyje.

Greitas, bevielis krovimas. Taip pat yra lėčiau kraunantis kroviklis. Telefono baterija tarnauja ilgiau, o jei jau esate iPhone ir iOS gerbėjas, dviguba iPhone XS kamera tik dar labiau jus sužavės. 

Jei pageidaujate didesnio ekrano, yra ir iPhone XS Max modelis.

 • Honors View 20

Artimiausias modelis Honor View 20 yra OnePlus 6T, kurio kaina prasideda nuo 499 eurų. 

View 20 buvo pirmasis telefonas, išleistas vakaruose, su specialiai asmenukėms skirta kamera – nedideliu apvaliu apskritimu ekrano kampe, o ne išpjova vidury ekrano. 

Taip pat tai pirmasis telefonas, turėjęs 48MP galinę kamerą – ir tai viena geriausių kamerų, ypač naudojant AI sustiprintą Ultra Clarity režimą.

Telefonas turi ir stulbinantį holografinį procesorių, ilgai tarnaujančią 4 000 mAH bateriją, jau nekalbant apie įspūdingą ausinių lizdą – tai vienas geriausių 2019 metų telefonų. 

 • iPhone XR

Daugumai žmonių tai geriausias iPhone telefonas, taip pat tai apskritai vienas geriausių telefonų. Jo kaina yra apie 749 eurų – telefonas labiau prieinamas nei iPhone XS ar geriausi Android modeliai. 

Išskyrus LCD ekraną ir vienintelę kamerą, šis telefonas nenusileidžia XS modeliui, nes turi tą patį A12 procesorių, bevielį krovimą bei Face ID funkciją. Taip pat jo ekranas didesnis nei įprasto XS modelio.

Galite rinktis iš šešių spalvų, o baterijos tarnavimo laikas jus tikrai nudžiugins.

 • Samsung Galaxy Note 9

Note 9 – tai patobulinto dizaino Note 8. Naujasis modelis yra geresnės struktūros, didesniu ekranu, turi apgalvotai įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. 4000 mAh baterija taip pat yra nuostabus atnaujinimas.

Ekranas yra geriausias, kokį galite rasti išmaniajame telefone kartu su stereofoniniais garsiakalbiais, puikiu fotoaparatu ir sklandžiai veikiančia Samsung programine įranga. 

Kai kuriems 899 eurų siekianti kaina yra per didelė, tačiau neabejotinai tai yra vienas geriausių šiuo metu rinkoje esančių telefonų.

Taip pat skaitykite