Geriausių technologijų prekių ženklai pasaulyje

Naujienos

Technologija yra esminė šiandienos pasaulio dalis. Įvairios įmonės, kurios vykdo veiklą visame pasaulyje, sukasi aplink technologijas. Technologijos juda labai sparčiai, kad atitiktų augančius pramonės poreikius. Daugelio kompanijų gaminamų technologijų ženklų yra unikalūs. Aptarkime aukščiausių technologijų prekių ženklus, kurie prieinami visame pasaulyje.

Google

Google yra tarptautinė technologijų kompanija, kuri orientuojasi į įvairias paslaugas ir produktus, susijusius su internetu, pavyzdžiui, reklamą internete, debesų kompiuteriją, paiešką, techninę ir programinę įrangą. 1998 metais Google yra įsikūrusi Kalifornijoje. Google debesis suteikia naudotojams lanksčią infrastruktūrą, našumą, saugumą ir pažangias įžvalgas, kad naudotojai galėtų sėkmingai dirbti.

Google

Google debesies paslaugų teikėjas (GCP) suteikia puikią infrastruktūrą, sukurtą taip, kad būtų galima dirbti su daugybe duomenų intensyviau, lanksčiau ir greičiau. GCP užtikrina sklandų aptarnavimą ir išlaisvina vartotojus nuo infrastruktūros valdymo, serverių ir tinklų konfigūravimo. Kai infrastruktūra yra gerai prižiūrima, tada įmonė gali sutelkti dėmesį į savo pagrindines funkcijas.

Be debesų technologijų paslaugų, Google kuria žiniatinklio produktus, tokius kaip paieškos įrankiai, reklamos paslaugos, ryšių priemonės, kūrimo įrankiai, su žemėlapiu susiję produktai, saugumo priemonės, operacinės sistemos, darbalaukio programos, mobiliosios programos, aparatinė įranga ir programinės įrangos paslaugos. Google prekės ženklo vertė 2017 m. pasiekė 109 470 mln. JAV dolerių. 

Atsižvelgiant į platų klientui teikiamų paslaugų spektrą, Google yra laikoma geriausiu technologijų ženklu pasaulyje.

Apple

Garsus Amerikos tarptautinis technologijų prekės ženklas, „Apple“ pradėjo savo veiklą 1976 m. Bendrovę įkūrė Steve Jobs, Ronald Wayne ir Steve Wozniak. „Apple“ projektuoja, kuria ir parduoda įvairias elektronikos, kompiuterių programas bei įvairias internetines paslaugas. Ji taip pat gamina technologijų produktus – visiems gerai žinomus iPhone išmaniuosius telefonus, Mac kompiuterius, iPod grotuvus, iPadtablet kompiuterius ir Apple išmaniuosius laikrodžius. Apple programinė įranga – MacOS, iOS, Safari žiniatinklio naršyklė ir iTunes medijų leistuvas. Apple internetinės paslaugos – iTunes Store, Mac App Store, iCloud ir Apple Music.

Apple

Apple savo veiklą vykdo Amerikoje, Kinijoje, Europoje ir Japonijoje. Ji laikoma didžiausia informacinių technologijų kompanija pasaulyje ir antra pasaulyje mobiliųjų telefonų gamintoja. Apple dirba apie 123 000 darbuotojų ir turi 499 mažmeninės prekybos parduotuves 22 šalyse. Apple yra viena iš pirmaujančių technologinių prekių ženklų pasaulyje.

Microsoft

Microsoft yra Amerikos tarptautinė kompanija, įsikūrusi Vašingtone. Microsoft rūpinasi kompiuterinių sistemų, kompiuterių programinės įrangos, elektronikos ir paslaugų kūrimu, gamyba, licencijavimu, palaikymu ir pardavimu. Microsoft kuria licencijas ir palaiko platų programinės įrangos produktų ir paslaugų spektrą.

Microsoft taip pat yra pirmaujanti debesų kompiuterijos paslaugų teikėja. Microsoft Azure yra pilnas debesų paslaugų rinkinys. IT komanda naudoja Microsoft Azure, kad sukurtų, valdytų ir diegtų įvairias programas, naudodama Microsoft duomenų centrus, kurie yra sujungti visame pasaulyje. Kūrėjai gali pasinaudoti šia paslauga, kad sukurtų bet kokias paprastas mobiliąsias programėles. 

Microsoft

Microsoft yra vienintelis nuolatinis hibridinis debesis, kuriame duomenys ir programa gali būti prijungti prie debesies. Microsoft Azure turi hibridinį nuoseklumą įvairiose platformose, pvz., taikant programų kūrimą, tapatybės, saugumo ir duomenų valdymą. Azure teikia daugiau kaip 100 paslaugų, pasinaudodama jų įrankiais. Dėl įvairių savo technologijų Microsoft yra laikoma vienu didžiausių technologijų prekių ženklų pasaulyje.

Taip pat skaitykite