Gucci

Prabangūs prekių ženklai

„Gucci“ užima pirmąją vietą 2019 m. sąraše tarp populiariausių prabangių prekių ženklų. Nenuostabu, kad iš tikrųjų pardavimai ir rinkos dalis taip padidėjo šiam prabangiam mados ženklui. Pasiturintys vartotojai tikrai mėgsta šį Italijos prekės ženklą. „Gucci“ skaitmeninėse platformose pranoksta visus kitus prabangius mados ženklus visame pasaulyje.

„Gucci“ nuosekliai išleidžia kai kuriuos ypač avangardinius produktus, dalyvauja socialiniuose tinkluose, eksperimentuoja su kūrybiniais formatais ir nuolat bendradarbiauja (nuo #GucciGram iki #TFWGucci).

„Gucci“ prekės ženklas buvo atnaujintas dėka modernaus dizaino ir naujoviškų skaitmeninių rinkodaros iniciatyvų, vadovaujant generalinio direktoriaus Marco Bizzari ir kūrybinio direktoriaus Alessandro Michele.

Sakė, kad „pralaužė prabangos kodą„ Millennials “, kaip rodo jo pajamos, „Gucci“ stengiasi „iš naujo apibrėžti modernią prabangos madą“ savo socialiai sąmoningu požiūriu į rinkodarą, naujoviškomis skaitmeninėmis iniciatyvomis ir maksimalistine estetika, kuri, atrodo ir yra „Made for Instagram“. „Gucci“ ryškūs dizainai ir raštai (pvz., drąsūs gėlių, akį traukiantys atspaudai, gyvatės grafika, žalios ir raudonos juostelės ir t.t) tapo labai pageidaujami ir prisidėjo prie aukšto „Gucci“ internetinės veiklos lygio.

„Gucci“ priedai, pavyzdžiui, šlepetės Princetone, dizainerių sportbačiai ar diržas su GG logotipu, tapo įtakingų asmenų mėgstamiausiais aksesuarais, užkariavo turtingo jaunimo kartos ir socialinės žiniasklaidos dėmesį. Prekinis ženklas taip pat sukūrė „Millennials komitetą“, kuris leido geriau bendrauti ir suprasti norimą jaunąją kartą. Būtent „Millennials“ ir sudaro daugiau nei pusę „Gucci“ klientų.

Vienas iš sparčiausiai augančių prabangių prekių ženklų pasaulyje, kai kalbama apie prekės ženklo vertę, „Gucci“, taip pat buvo labiausiai ieškomas mados prekių ženklas pasaulyje „Google“ 2017 ir 2018 metais.

Populiariausios „Gucci“ prekės internete.

Suvesdami „Gucci“ interneto paieškos sistemoje, žmonės dažniausiai ieškojo šių prekių:

    1. Gucci diržas.
    2. Gucci flip flops.
    3. Gucci batai.

 

APPLE MOBILUS TELEFONAI PIGU

Taip pat skaitykite