Huawei – atnešti tikrą šiaurės pašvaistę Londono dangui

Naujienos

Huawei atneša tikrą šiaurės pašvaistę dangui virš Londono lazerinių ekranų pagalba. Būtent taip reklamuojamas naujausias Huawei P30 telefonas. Kinijos technologijų gigantas užsakė dailininkui Danui Acherui sukurti virš Londono Bokšto lazerinių šviesų instaliaciją, primenančią šiaurės pašvaistę.

 Pasak Huawei, šis fenomenas, kuris yra labiausiai pastebimas šiauriniame ir pietiniame ašigaliuose ir yra saulės įtakos žemės magnetiniam laukui rezultatas, yra daugelio britų svajonių viršūnė. 

Visai neseniai vyko nemokami pasirodymai, skirti parodyti naujausio „P30“ išmaniojo telefono fotografavimo galimybes, naudojant specialias technologijos, leidžiančias vartotojams fiksuoti išsamią ir ryškią spalvą esant net prastam apšvietimui. Renginio dalyviams buvo prieinamas telefonas, kad jie galėtų ne tik fotografuoti dirbtinę šiaurės pašvaistę, bet ir įsitikinti naujojo telefono kameros galimybėmis. Taip pat lankytojai buvo skatinami dalintis savo vaizdais ir įspūdžiais. Šiais metais „Huawei“ išmaniuosiose telefonuose naudojo dirbtinį intelektą, kad galėtų pademonstruoti savo įrenginio technologijų sudėtingumą, atskleidžiant kompoziciją iš dviejų paskutinių Schuberto 8 simfonijos dalių, paprastai vadinama „Nebaigta simfonija“. AI“ išanalizavo pirmojo ir antrojo judesių aukštį, tembrą ir žingsnį ir naudojo juos kaip trečiosios ir ketvirtosios melodijos pagrindą. Huawei tada pasamdė kompozitorių Lucą Cantor, kad organizuotų kompozicijos rezultatą orkestro pagalba. Huawei tapo neseniai įvykusio spaudimo auka dėl Kinijos šnipinėjimo skandalo, nes Jungtinės Valstijos ir Europa per ateinančius kelerius metus tikisi įdiegti 5G mobiliuosius tinklus. Sausio 28 dieną JAV prokurorai įteikė baudžiamąjį kaltinimą dėl tariamos vienos iš mobiliojo ryšio paslaugas teikiančių bendrovių paslapčių vagystės ir pažeidė JAV prekybines sankcijas, vykdydami verslą su Iranu. JAV teisingumo departamentas taip pat kaltino Huawei vyriausiąjį finansų specialistą Meng Wanzhou, kuris praėjusių metų gruodį buvo suimtas Kanadoje dėl finansinių sukčiavimų.

Taip pat skaitykite