Kaip rasti etinius bandymus atliekančius makiažo gamintojus?

Patarimai

Šiandien makiažo rinkoje apstu skirtingų prekinių ženklų. Vis dėlto, kai kurie makiažo gamintojai atlieka siaubingus dalykus aplinkai ir gyvūnams, ant kurių bando produktus. Įmonės nenori pripažinti, tačiau daugybė jų išbando kosmetiką su gyvūnais, kad pamatytų, kaip produktai reaguoja ant gyvo organizmo. Problema yra ta, kad dauguma šių gyvūnų turi ilgalaikių sveikatos problemų.

Atsiduriate spąstuose – norite turėti kokybiškų makiažo priemonių, tačiau norite paremti etiškai kosmetiką kuriančius prekinius ženklus. Dažnai pastarųjų siūloma kosmetika yra brangesnė. Dar vien problema – kai kurios įmonės deklaruoja, kad jų gaminiai nebuvo bandyti su gyvūnais, tačiau neretai tokių gamintojų motininė kompanija tyrimus su gyvūnais atlieka. Kompanija Urban Decay teigia, kad neatlieka tyrimų su gyvūnais, tačiau Urban Decay priklauso L‘Oreal, kuri išbando gaminius ant gyvūnų.

makiažo šepetėliai

Kaip rasti kosmetikos gaminių, nebandytų ant gyvūnų? Ar yra paprastas, lengvas būdas? Deja, ne. Visi būdai, siekiant išsiaiškinti kosmetikos gamintojų etines pažiūros, reikalauja šiokio tokio tyrimo. 

Pirmasis dalykas, kurį galite padaryti siekiant tai išsiaiškinti – paieška internete. Dauguma kompanijų turi savo interneto svetainę, kurioje nurodoma ar ji priklauso kitai bendrovei, pvz., Urban Decay ir L‘Oreal. Taip galite išsiaiškinti, ar motininė kompanija atlieka bandymus su gyvūnais ir priimti atitinkamą sprendimą. 

Kitas dalykas, kurį galite padaryti – patikrinkite, ar nėra telefono programėlės, kuri padės išsiaiškinti, kurios įmonės atlieka bandymus su gyvūnais, o kurios ne. Yra kelios programėlės, skirtos išmaniesiems telefonams, kurios leidžia įvesti įmonės pavadinimą ir pamatyti visą viešą informaciją apie tą įmonę. Programėlės gali padėti nuspręsti, ar norite pirkti konkrečios įmonės gaminius. 

Jei nenorite dalyvauti sistemoje, kuri kenkia gyvūnams, atlikite savo tyrimus, kad nustatytumėte, ar jūsų naudojami prekės ženklai išbando produktus su gyvūnais. Jei jūs esate prieš tokius bandymus, tuomet neleisdami pinigų šių kompanijų gaminiams, aiškiai pareikšite savo nuomonę. 

Taip pat skaitykite