Prabangi kosmetika padidino „L’Oréal“ pardavimus

Įdomybės

Tokie prekių ženklai kaip „Lancôme“ padėjo padidinti pardavimus ketvirtame ketvirtyje, o stiprus Azijos vartotojų apetitas atsveria sudėtingesnę JAV rinką.

PARYŽIUS, Prancūzija — „L’Oréal“, didžiausia pasaulyje grožio produktų įmonė, teigia, kad prabangių ženklų, pavyzdžiui, „Lancôme“, paklausa padėjo padidinti pardavimus ketvirtame ketvirtyje, o stiprus Azijos vartotojų apetitas atsveria sudėtingesnę JAV rinką.

lupu dazai

Makiažo priemonių ženklai visame pasaulyje yra itin paklausūs jaunų vartotojų ir augančios kinų klientūros, o kokybiškų odos bei plaukų produktų paklausa taip pat didėja, reklamuojant „L’Oréal“ konkurentus, tokius kaip „Estée Lauder“.

„L’Oréal“ — kuri gamina masiškai prekiauja tokių prekių ženklų šampūnais kaip „Garnier“ ir aukštos klasės „Armani“ ir „Yves Saint Laurent“ kosmetika bei kvepalais — teigia, kad pardavimai palyginti su praeitų metų pardavimais, kurie neapima valiutos svyravimų ir įsigijimų ar pardavimų, pakilo 5.5 procentais per paskutinius tris 2017 metų mėnesius.

Tai buvo 5 procentais daigiau nei tikėjosi analitikai, apklausti „Inquiry Financial „ „Reuters“ prašymu, o pagerėjo 5,1 procentų padidėjimas buvo užfiksuotas ankstesnį ketvirtį.

Pagal pateiktą ataskaitą, pardavimai sumažėjo 4,1 procento, kurie siekia iki 6,5 milijardo eurų (7,96 mlrd. JAV dolerių).

makiazas

„L’Oréal“ pirmininkas ir generalinis direktorius Jean-Paul Agon savo pareiškime teigia, kad 2018 metais kosmetikos pramonė turėtų išlikti dinamiška.

Veiklos pelningumas, kuris 2017 m. pasiekė 18 procentų rekordą, turėtų vėl didėti, o „L’Oréal“ buvo įsitikinusi, kad gretinami pardavimų rezultatai turėtų „išaugti“, – pridūrė Agon.

2017 m. „L’Oréal“ veiklos pajamos išaugo 3 procentais, kuri siekia iki 4,7 mlrd. eurų.

2017 m., apskritai, pajamos siekė 26 mlrd. eurų, iki 4,8 procentų gretinamų pardavimų rezultatų palyginus su 4.7 procentų padidėjimu 2016 metais.

Taip pat skaitykite