Rankinės, į kurias investavę nesigailėsite

Prabangūs prekių ženklai

Klasika, kurios verta laukti.

Dažnai kalbame apie „investicinius kūrinius“ – gaminius, kurie tarnaus visą gyvenimą ir išliks per jus ištinkančias spintos krizes. 

Tinkamai pasirinkta, dizainerio sukurta rankinė gali lydėti jus amžinai ir ją netgi galima perduoti iš kartos į kartą. Ir atvirkščiai, jei jums patinka uždirbti pinigus ir juos leisti, gerai suplanuotas pirkinys, o vėliau jo perpardavimas gali atnešti nemažą sumą pinigų. 

Pateikiame informaciją, kaip žmonės perka dėvėtas rankines, parduoda jas ir uždirba iš to pinigų.

Populiariausios 2019 m. rankinės

Galbūt neįtikėtina, tačiau Lyst praneša, kad šiuo metu populiariausios yra Dior Saddle Bag ir Fendi Baguette rankinės. 

Fendi Baguette sukūrė Silvia Fendi, ją įkvėpė Sekso ir miesto herojė Carrie Bradshaw. Šiuo metu rankines užliejo antroji populiarumo banga, visame pasaulyje rankinių paieška 2019 m. pradžioje išaugo 174 proc.

Remiantis Vestiaire, nuo 2018 m. sausio mėn. Fendi Baguette pardavimai išaugo 558 proc., o vidutinė pardavimo kaina padidėjo 15 proc. 

Dior Saddle rankinę praeitą vasarą Lyst pavadino „karščiausia preke, skirta moterims“. Turbūt tai tiesa, nes per 48 valandas šios rankinės paieškų internete skaičius išaugo 957 proc. – galbūt todėl, kad 100 Instagram nuomonės formuotojų paskelbė apie rankinės išleidimą. 

Nors šios rankinės šiuo metu yra vienos madingiausių, jų nėra iš anksto įsigyjamų populiariausių rankinių sąraše. 

Lyst pateikė 13 rankinių sąrašą, kurios šiandien yra labiausiai perparduodamos. Taigi, jei turite vieną šių rankinių ir jums reikia pinigų, galite apsvarstyti galimybę ją sėkmingai parduoti. 

2019 m. 13 populiariausių perparduodamų rankinių

Celine Classic Box rankinė

Prancūzų mados namai Celine tapo suprantamo, moteriško stiliaus sinonimu. Buvęs Philo ir Celine aksesuarų vadovas Johny Coca – dabar Mulberry kūrybinis direktorius – sukūrė daugybę rankinių, tačiau nei viena nebuvo tokia sėkminga kaip minimalistinė Classic Box rankinė.

Rankinė buvo pristatyta 2011 m. Svarbiausi įvykę rankinės stiliaus pokyčiai – stačiakampio formos, aukso spalvos užsegimas ir prailgintas atvartas.

Rankinė puikaus dydžio, joje tilps visi būtiniausi daiktai, rankinę galima užsidėti ant peties ar nešioti perjuosiant pečius. 

Kiekvieną sezoną galima įsigyti įvairių spalvų ir odos modelių, rankinės yra dviejų dydžių – mažos ir vidutinės.

Lyst praneša, kad  paskutiniaisiais 2018 m. mėnesiais sparčiai išaugo Philo-era Celine paieška ir manoma, kad susidomėjimas mados namais tik didės. 

Chanel Classic Flap rankinė

Susipažinkite su geriausia investicine rankine.

Nepainiokite šios rankinės su 2.55 rankinė – ikona tapusia rankine, kurią sukūrė Coco Chanel 1995 m. vasario mėn. (gaminio pavadinimas žymi išleidimo datą). Tiesą sakant, Classic Flap atitinka ankstesnio Chanel kūrybinio direktoriaus Karl Lagerfeld sukurtą Coco 2.55, tačiau savo populiarumu galbūt net lenkia originalą.

Kokie skirtumai? Classic Flap turi ikoninį CC užsegimą ir grandinės tipo dirželį, maišytą su oda, 2.55 modelyje – stačiakampis „Mademoiselle“ užsegimą ir metalinį dirželį.

Rankinės yra keturių dydžių – mažos, vidutinio/didelio dydžio, jumbo ir maxi tipo. Classic Flap yra viena patikimiausių investicijų. Reikia įrodymų? Rankinių medžiotojai praneša, kad nuo 2010 m. rankinės vertė padidėjo 70 proc.

Christian Dior Lady Dior rankinė

Klasikinė Lady Dior rankinė buvo sukurta 1994 m. – ją itin mėgo princesė Diana. 

Originalus rankinės pavadinimas yra „chouchou“ (išvertus iš prancūzų kalbos tai reiškia „mėgstamiausias“), tačiau po to, kai princesė Diana tiesiog įsimylėjo šią rankinę, 1996 m. ji buvo pervadinta (princesė Diana dar buvo vadinama ledi Diana). Princesė Diana ištikimai nešiojo šią rankinę. 

Šios rankinės išskirtinumas – vertikalus ir įstrižas susiuvimas, kuris sukuria tikslią harmoniją. Dygsniai primena briaunuotus deimantas. Taip pat ant rankenos prikabinti D, I, O, R pakabukai. 

Hermes Kelly rankinė

Taip, tikriausiai jūs tikėjotės šiame sąraše pamatyti simboliu tapusį Hermes Birkin. Tačiau mes manome, kad Prancūzijos mados namų Kelly stilius yra rankinė, į kurią verta investuoti. 

Kelly nesulaukė tokio milžiniško populiarumo, tačiau taisyklingos linijos atrodo lygiai taip pat gaiviai kaip ir 1930 – aisiais, kai rankinė pasirodė. 

Iš pradžių rankinė buvo pavadinta Sac à dépêches, vėliau pervadinta į Kelly – visų mylimos Grace Kelly garbei, kuri naudojo šią rankinę kaip skydą, kad pridengtų savo pirmąjį nėštumą nuo paparacių. 

Rankinės kaina prasideda nuo 7000 svarų sterlingų, tačiau Kelly vertė dėl savo išskirtinumo tik didėja. 

Remiantis Vestiaire Collective, tai puiki finansinė investicija. Jei įsigijote šią rankinę 2016 m. ar anksčiau, jo kaina dar labiau padidėjo ir galite susigrąžinti iki 96 proc. rankinės vertės. 

Prada Galeria rankinė

Nors oficialiai rankinė vadinama Galeria by Prada, ji geriau žinoma kaip Saffiano Lux rankinė. Oda, iš kurios rankinė pagaminta, buvo sukurta ir patentuota Mario Prada, prekės ženklo įkūrėjo ir dabartinio Miuccia Prada kūrybinio direktoriaus senelio.

Termiškai apdorota oda su įspaustais simboliais yra patvari, atspari įbrėžimams ir vandeniui. Rankinė mėgiama, nes yra talpi, paprasta, tinka kasdienai, todėl pastarąjį dešimtmetį tapo tikra klasika. 

Fendi Peekaboo rankinė

Nors Peekaboo debiutavo 2009 m., tik po penkerių metų jos populiarumas pasiekė patį piką. Pavadinta vaikiško žaidimo pavadinimu ir sukurta Silvia Venturini Fendi, Peekabo rankinė lengvai atidaroma ir uždaroma, apsaugota rankinės viršuje esančiu centriniu užsegimu, leidžiančiu greitai surasti visus savo daiktus, nepasiklystant erdviame rankinės viduje.

J W Anderson Pierce rankinė

J W Anderson Pierce rankinė, pristatyta 2016 m. rudenį, pasižymi spalvų ir dydžių (jų yra net penki) įvairove. Rankinė greitai tapo privaloma gatvės stiliaus mylėtojų spintoje. Taisyklingų formų rankinė puikiai tinka stilingiesiems. 

Pasak Vestiaire Collective, nuo rankinės išleidimo jos populiarumas išauga 300 proc. Šiuo metu perparduodantys rankinę gali susigrąžinti 100 proc. mažmeninės jos vertės. Prekinis ženklas nustojo pardavinėti šį gaminį internetu, taigi prognozuojama, kad ateityje rankinės kaina prasidės nuo 625 svarų sterlingų.

Loewe Puzzle rankinė

Jonathan Anderson pirmoji visiškai nauja rankinė po jos išleidimo 2015 m. greitai tapo ikona. 

Šią rankinę sudaro 41 skirtingi odos gabaliukai, devyni tekstilės gabalėliai, 45 audinių gabalėliai, metaliniai užtrauktukai ir skyreliai.

Loewe rankinių paklausa nuo 2016 m. padidėjo 11 proc. Jų kainos prasideda nuo 1625 svarų sterlingų. 

Louis Vuitton Neverfull rankinė

Louis Vuitton yra ne tik viena tvirčiausių rankinių – įmonė išbando rankines pripildydami jas 3,5 kg svorio ir numesdama iš pusės metro aukščio – šios įmonės tvarios ir kainos požiūriu.

Vestiaire Collective duomenimis, perpardavimo kaina nuo 2012 m. iki 2017 m. padidėjo 65 proc. 2017 m. buvo galima susigrąžinti daugiau nei 80 proc. mažmeninės rankinės kainos. 

Mulberry Alexa rankinė

Alexa Chung mėgiama ne tik dėl savo lengvo stiliaus, bet ir dėl to, kad ji investavo į Mulberry Alexa rankinę. Galite susigrąžinti 48 proc. rankinės kainos – šis rodiklis greičiausiai išaugs tik tuomet, kai Mulberry nebeturės minėto gaminio savo kolekcijoje.

Taip pat skaitykite